Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skandál roku: Vedoucí zneužil Katku (13), děti nutili lízat bonbóny z nahých těl!

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
zneužívání
Slovenský tábor ChaChaLand funguje už od 90. let. Během letních prázdnin ho navštíví víc než 400 dětí, které tam láká především táborová televize a návštěvy slavných osobností. Poslední týdny ale čelí tento dětský tábor velké kritice poté, co se jedna z bývalých účastnic rozhodla promluvit a hrůzách, které tam vytrpěla. Katarínu měl v pouhých 13 letech zneužívat jeden z vedoucích a po její výpovědi se ozvali další svědci podobných událostí z tohoto tábora.

Až díky terapeutovi se dnes 28letá Katarína rozhodla promluvit o tom, co si jako třináctileté děvče prožila na táboře ChaChaLand, kde ji měl tehdy 40letý vedoucí Roman sexuálně zneužívat Kromě líbání, osahávání a spaní v jedné posteli dokonce strčil Kataríninu ruku do svých kalhot. Dnes už dospělá žena byla tehdy ještě nevyspělé děvče a absolutně nerozuměla tomu, co se to s ní děje. O případu informoval server Topky.sk.

Ke Kataríně se přidali další svědci, z nichž jeden měl tu odvahu promluvit i do médií pod podmínkou, že jeho jméno nebude zveřejněno. Pro časopis Šarm potvrdil Katarínina slova a řekl, že vše, co řekla, je stoprocentní pravda. Navíc se sám stal obětí jednoho z vedoucích v době, kdy mu bylo pouhých 11 let. Netušil, že když ho dospělý muž nechá sprchovat ve svém pokoji a sleduje ho při tom, není to v pořádku. Vedoucí ho dokonce vzal na procházku do lesa, kde se ho zeptal, jestli měl někdy sex. Když mu chlapec odpověděl, že ne, stáhl si kalhoty a nabídl mu, aby se dotkl jeho penisu, aby byl později připravený.

Zrůdní vedoucí dokonce měli mít své oblíbence, kteří měli velké výhody oproti ostatním dětem. Například pro ně neplatila večerka. Vedoucí navíc měli chodit na pokoje k nezletilým dětem a konzumovat tam s nimi po nocích alkohol, který na táboře údajně tekl proudem. Veřejnost se nyní pozastavuje i nad fotografiemi z tábora, na kterých je jasně vidět, že děti byly při aktivitách často obnažené, dotýkaly se a dokonce ze svých těl olizovaly sladkosti. Tábor na svých stránkách veškerá obvinění rázně popírá.

Související články

Další články