Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Skandál pašeračky Terezy H.: Svědectví, kolik si vydělala za jednu cestu a o kolik obírala ostatní!

Tereza H. a David Rajt
Zdroj:
+ Dalších 69 fotografií
Českou veřejnost nepřestává fascinovat případ pašeračky Terezy H. (21), která v Pákistánu po pokusu propašovat devět kilo heroinu uvízla možná na deset let, možná i na doživotí. Redakce nyní získala informace o částkách, které měla za své opakované cesty kasírovat!

Pašování drog je evidentně vysoce riziková zábava, takže se není co divit, že se ti, kteří jdou s kůži před celníky a riskují zničený život, nespokojí s nějakými drobáky.

Tereza i ostatní holky, které na to převážení dohazovala, dostávaly za jednu cestu devět tisíc liber,“ tvrdí náš zdroj. Jde o částku přes čtvrt milionu korun.

Zdrojem není nikdo jiný než vzor všech ctností David Rajt, čili chlapec, který se netají prací prostituta a má za sebou i skandály v šoubyznysu.

David, který se věnoval nejstaršímu řemeslu světa už jako nezletilý, nám již dříve řekl, že jeho bývalka Simona H. (23) měla být také zapojena do pašování A rozhodně ne sama. Nyní se bojí, že by mohla také uvíznout ve spárech pákistánské justice či kohosi z gangu, proto si mění identitu.

Zajímavostí je, že Tereza H. měla údajně za dohazování dívek se zvláštním drogovým posláním kasírovat slušnou pálku. „Brala si padesát procent z honoráře těch ostatních,“ přísahá Rajt. Čtyři a půl tisíce liber bez rizika, to už je slušný výdělek.

„Moc nechápu, že jí to za to stálo. Opravdu vysoké peníze si vydělávala i ve Švýcarsku v privátu. Přesto ale do Pákistánu zhruba rok létala dvakrát i třikrát,“ dodal David, který se vůbec netají tím, že si na kamarádku a kolegyni z branže sbíral informace, aby je případně jednou mohl použít.

Související články

Další články