Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Skandál na večírku: Tahle hvězdička ukradla Katy Perry všechny fotografy, bez uzardění ukázala prsa v celé kráse!

Katy pěkně ostrouhala.
Zdroj: Instagram
Katy Perry dorazila na after party večírku MET gala v luxusních šatech od Prady. Společnost jí samozřejmě dělal nový přítel Orlando Bloom a oba si mysleli, že zase budou hlavními hvězdami. Jenže chyba lávky! Všechnu pozornost fotografů pro sebe ukradla DJ Mia Moratti.

Katy Perry (31) a hollywoodský fešák Orlando Bloom se poflakovali u své limuzíny a chystali se na after party. Už málem vyrazili k fotografům, když se objevila zpěvaččina kamarádka Mia. Té zřejmě „omylem“ vypadla prsa a ona se v korzetovém outfitu vydala odvážně vstříc mezi fotografy.

Udělala si pořádné místo a všichni jí ustupovali z cesty. To, že měla obě prsa venku, s tím zřejmě mělo hodně společného. Že bylo na co koukat! Tahle dlouhovlasá kráska měla pas stažený v těsném korzetu a prsa původně zakrytá jenom dvěma pruhy látky. Jenomže jejda, ty jí nějak sklouzly a ona se procházela polonahá. Že by si toho tak dlouho sama nevšimla? Přeci musela cítit, že něco není tak úplně v pořádku…

Spíš to bude tak, že se další den chtěla objevit ve všech novinách a hezky se proslavit. Sex prodává a celebrity to vědí. A kdo se tak rád ukazuje u nás? Na to se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články