Rodiče tříletého chlapečka odvezli do nemocnice ve slovenské Nitře. Personál sdělil rodičům, že chlapec trpí cukrovkou. O pár hodin později malý chlapec zemřel.

Vyšetřovatelé nyní dospěli k závěru, že se chlapci nedostalo dostatečné zdravotní péče a lékaři pochybili. Rodiče se domáhají spravedlnosti a chtějí vědět, kdo je za smrt jejich syna zodpovědný.

Chlapce rodiče převezli do nemocnice poté, co začal zvracet. Dítě později přestávalo vnímat. Zděšení rodiče na všechny symptomy lékaře upozornili. "Řekli nám, že je to cukrovka a na tu se neumírá,“ řekla matka zesnulého chlapce pro TV Markíza.

Dítě zůstalo na jednotce intenzivní péče. O několik hodin později chlapec přestal dýchat. Byl resuscitován a převezen do nemocnice v Bratislavě. Tou dobou však už bylo dítě ve stavu mozkové smrti, o čemž matku nikdo neinformoval.

Podle informací TV Markíza se osudnou noc rozbil přístroj, který měl chlapce monitorovat. Rodiče, kteří chlapce pochovali před tři čtvrtě rokem, stále ještě neznají viníka jeho smrti. Kdo konkrétně za jeho smrt může, se stále ještě vyšetřuje.