Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Skandál na Slovensku: Lékaři řekli, že to bude cukrovka. Chlapeček umřel…

Za smrt malého chlapce může podle vyšetřovatelů zdravotnický personál.
V případu zatím nebyl nikdo obviněn.
Tragický příběh úmrtí tříletého chlapce má na svědomí zřejmě pochybení lékařského personálu. Chlapci lékaři diagnostikovali cukrovku. Chlapec později v nemocnici zemřel a vyšetřovatelé hledají viníka.

Rodiče tříletého chlapečka odvezli do nemocnice ve slovenské Nitře. Personál sdělil rodičům, že chlapec trpí cukrovkou. O pár hodin později malý chlapec zemřel.

Vyšetřovatelé nyní dospěli k závěru, že se chlapci nedostalo dostatečné zdravotní péče a lékaři pochybili. Rodiče se domáhají spravedlnosti a chtějí vědět, kdo je za smrt jejich syna zodpovědný.

Chlapce rodiče převezli do nemocnice poté, co začal zvracet. Dítě později přestávalo vnímat. Zděšení rodiče na všechny symptomy lékaře upozornili. "Řekli nám, že je to cukrovka a na tu se neumírá,“ řekla matka zesnulého chlapce pro TV Markíza.

Dítě zůstalo na jednotce intenzivní péče. O několik hodin později chlapec přestal dýchat. Byl resuscitován a převezen do nemocnice v Bratislavě. Tou dobou však už bylo dítě ve stavu mozkové smrti, o čemž matku nikdo neinformoval.

Podle informací TV Markíza se osudnou noc rozbil přístroj, který měl chlapce monitorovat. Rodiče, kteří chlapce pochovali před tři čtvrtě rokem, stále ještě neznají viníka jeho smrti. Kdo konkrétně za jeho smrt může, se stále ještě vyšetřuje.

Související články

Další články