Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Skandál na Primě: Odmítli pustit Krausovu show s Bradym! Místo toho vysílali reprízu!

Tohle je docela skandál!
Zdroj: facebook.com
Ve středeční Show Jana Krause se měl mezi pozvanými ukázat přeživší holokaustu Jiří Brady. Jedná se o muže, kolem kterého vře kauza ohledně udílení státních vyznamenání 28. října. Jenomže TV Prima se rozhodla na poslední chvíli změnit program. Odvysílala talkshow, která byla stará několik měsíců.

Pořad Show Jana Krause se natáčel v úterý a ve středu měl mít televizní premiéru. Jako mimořádný host měl zde vystoupit Jiří Brady. Jenomže z nevysvětlitelných důvodů si toto nakonec TV Prima rozmyslela.

Místo klasické Show Jana Krause se vysílala repríza stará několik měsíců. Jan Kraus se během natáčení vyjádřil, že díl bude uveřejněn ve středu, pokud tedy nebude odstraněn. Bohužel byl smazán i z YouTube kanálu.

Kolem Bradyho momentálně vře kauza před udílením státních vyznamenání 28. října z rukou prezidenta Miloše Zemana. A TV Prima patří právě k Milošovým oblíbeným médiím.

„Dramaturgyně pořadu Show Jana Krause Simona Matásková mi před chvíli potvrdila, že i dnešní díl byl televizi Prima dodaný včas a v pořádku a že se ona sama až z televize dozvěděla, že ho Prima nenasadila a dává reprízu starého dílu. Shání informace,“ uvedl Jiří Kubík ze Seznam.cz.

„Všichni píšou o Bradym, ale hlavní důvod, proč to stopli, je ten, že tam přišlo na 50 osobností a asi deset z nich poslalo Zemana do pr*ele. To je ten důvod. O Bradyho tolik nejde,“ uvedl k natáčení fotograf Jindra Kodíček, který byl show přítomen.

Takže diváci mohli místo Jiřího Bradyho a zpěvačky Anny K opět vidět hudebníka Jakuba Prachaře nebo zubařku Jana Navrátilovou.

Kraus nepatří mezi Zemanovy fandy a v úvodu pořadu prohlásil, že pan na Hradě se asi zbláznil.

Související články

Další články