Pořad Show Jana Krause se natáčel v úterý a ve středu měl mít televizní premiéru. Jako mimořádný host měl zde vystoupit Jiří Brady. Jenomže z nevysvětlitelných důvodů si toto nakonec TV Prima rozmyslela.

Místo klasické Show Jana Krause se vysílala repríza stará několik měsíců. Jan Kraus se během natáčení vyjádřil, že díl bude uveřejněn ve středu, pokud tedy nebude odstraněn. Bohužel byl smazán i z YouTube kanálu.

Kolem Bradyho momentálně vře kauza před udílením státních vyznamenání 28. října z rukou prezidenta Miloše Zemana. A TV Prima patří právě k Milošovým oblíbeným médiím.

„Dramaturgyně pořadu Show Jana Krause Simona Matásková mi před chvíli potvrdila, že i dnešní díl byl televizi Prima dodaný včas a v pořádku a že se ona sama až z televize dozvěděla, že ho Prima nenasadila a dává reprízu starého dílu. Shání informace,“ uvedl Jiří Kubík ze Seznam.cz.

„Všichni píšou o Bradym, ale hlavní důvod, proč to stopli, je ten, že tam přišlo na 50 osobností a asi deset z nich poslalo Zemana do pr*ele. To je ten důvod. O Bradyho tolik nejde,“ uvedl k natáčení fotograf Jindra Kodíček, který byl show přítomen.

Takže diváci mohli místo Jiřího Bradyho a zpěvačky Anny K opět vidět hudebníka Jakuba Prachaře nebo zubařku Jana Navrátilovou.

Kraus nepatří mezi Zemanovy fandy a v úvodu pořadu prohlásil, že pan na Hradě se asi zbláznil.