Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Skandál na premiéře Kameňáku 4: Krampol kouřil veřejně marihuanu, přidali se i další slavní!

Skandál na premiéře Kameňáku 4: Krampol kouřil veřejně marihuanu, přidali se i další slavní!
Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 12 fotografií

Včerejší slavnostní start dlouho očekávaného Kameňáku 4 posunul hranice toho, co se dosud na filmových premiérách odehrávalo. Když byli totiž všichni hlavní herci tohoto snímku na pódiu, objevila se mezi nimi cigareta marihuany (tzv. joint), která pak mezi slavnými osobnostmi kolovala. A některým z nich vůbec nevadilo, že na ně míří blesky fotoaparátů. Třeba Jiří Krampol (76) si natáhl, co mu plíce stačily, a se slastným výrazem v obličeji nechal zakázané poveselení kolovat.

"Bylo to něco neuvěřitelného. Všude v divadle smrděla marihuana a lidi dělali, jakoby se nechumelilo," řekl nám jeden z udivených novinářů, který se premiéry v Divadle Palace zúčastnil.

V mediálních kuloárech se nedávno neslo, že si televize Nova, která byla koproducentem filmu, dělala hlavu z toho, že je film hodně protkaný sexuálními scénami, které musely být z filmu pro následné televizní vysílání vystříhány.

A podle toho, co se včera na premiéře dělo, a ostatně i podle filmu samotného rozhodně nešlo o plané řeči a kinoverze Kameňáku 4 je pikantnější než Verhoevenův Základní instinkt a porno s Kateřinou Zemanovou dohromady.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy