Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Skandál na premiéře Kameňáku 4: Krampol kouřil veřejně marihuanu, přidali se i další slavní!

Herec Jiří Krampol se pěkně „zhulil“.
Zdroj: herminapress.cz
+ Dalších 12 fotografií

Včerejší slavnostní start dlouho očekávaného Kameňáku 4 posunul hranice toho, co se dosud na filmových premiérách odehrávalo. Když byli totiž všichni hlavní herci tohoto snímku na pódiu, objevila se mezi nimi cigareta marihuany (tzv. joint), která pak mezi slavnými osobnostmi kolovala. A některým z nich vůbec nevadilo, že na ně míří blesky fotoaparátů. Třeba Jiří Krampol (76) si natáhl, co mu plíce stačily, a se slastným výrazem v obličeji nechal zakázané poveselení kolovat.

„Bylo to něco neuvěřitelného. Všude v divadle smrděla marihuana a lidi dělali, jakoby se nechumelilo,“ řekl nám jeden z udivených novinářů, který se premiéry v Divadle Palace zúčastnil.

V mediálních kuloárech se nedávno neslo, že si televize Nova, která byla koproducentem filmu, dělala hlavu z toho, že je film hodně protkaný sexuálními scénami, které musely být z filmu pro následné televizní vysílání vystříhány.

A podle toho, co se včera na premiéře dělo, a ostatně i podle filmu samotného rozhodně nešlo o plané řeči a kinoverze Kameňáku 4 je pikantnější než Verhoevenův Základní instinkt a porno s Kateřinou Zemanovou dohromady.

Související články

Další články