Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Skandál na palubě: Veteránka Kate Moss zase moc bumbala, kvůli vodce ztropila scénu v letadle

Kate si ráda přihne.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Když se řekne modelka, alkohol a drogy, určitě všichni si hned v této spojitosti představí britskou modelku Kate Moss. Skandály, bujaré večírky a alko fotky k ní prostě tak nějak už patří. Jenže teď holka trošku přestřelila.

Kate Moss, o které je známo, že si ráda přihne, nedá pokoj ani ve zralém věku. Ačkoli patří mezi nejúspěšnější modelky světa, její kariéra bude už navždy spjata se skandály. Od drogové a alkoholové minulosti se nedokáže odpoutat ani se čtyřicítkou na krku. Ráda si vyhodí z kopýtka, jenže tentokrát to už přehnala.

Při cestě z Turecka do Londýna v letadle modelka dělala divadlo. Po posádce chtěla ze zavazadlového prostoru nad sedadly vyndat lahev vodky, což jí stevardi neumožnili. Začala proto nadávat na všechny strany a urážela i pilota letu, píše DailyMail.

Na svoje chování ale doplatila, protože už na londýnském letišti Luton na ni čekala policie. Měla velké štěstí, že ji nezatkli. Mluvčí aerolinií pro web potvrdil, že policie skutečně nejmenovanou cestující vyšetřovala kvůli nepřístojnému chování. Kate je hulvát, a když byla nalitá, musela to být skutečně zábavná podívaná, hlavně pro ostatní pasažéry.

Související články

Další články