Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skandál na Lvech: Vachlera stihl za obtěžování nevinných zeleninou spravedlivý, řízkový trest!

Snad se jednou budou řízky na Lvech rozdávat i jinak než pokoutně…
Zdroj: Herminapress

Petr Vachler (46), pořadatel Českého lva, zuří. Muž, trpící nevyléčitelnou chorobou, která se projevuje najímáním špatných moderátorů a obtěžováním galavečerů svými vegefetiši, se stal obětí povedeného žertu, kdy někdo při příchodu hostů na včerejší přímý přenos nabízel u vchodu vepřové řízky.

Ty jsou, jak známo, dobrem, zatímco Vachler žije v jakési pokřivené pseudorealitě, kde jsou zlem. Diváky hlavního večera si bere jako rukojmí pravidelně, neboť ti musí zaplatit daň za to, že jim hodný Petr uspořádal další ročník soutěže a zve je.

A tak je třeba dvě hodiny přežívat moderující Lucii Bílou či tak dlouho nadávat na nechutně vegetariánský raut, až pan pořadatel uspořádá pro sichr veganský. Na odpor se postavit nelze, a tak všechny hvězdy dělají, že s Vachlerem kamarádí, i když ho nesnášejí, a diváci trpí, hladoví a nadávají, ale mlčí, jen aby je Péťa příští rok zase pozval.

Vachlerova agentura se k incidentu zatím nevyjádřila, ale dá se očekávat, že příští rok bude posílena ochranka a nový bude i raut, protože tohle si „Reinhard Heydrich českého filmu“ líbit nenechá, a tak budou za rok všichni jíst makrobiotika a za další rok už nebude k jídlu nic. Tleskáme dobrému fóru a vzkazujeme Vachlerovi, že by měl přestat tajit fakt, že všichni vegetariáni skončí jednou na Bulovce s chudokrevností a on sám už se taky necítí moc dobře.

Související články

Další články