Vstupenka na ples Met Gala stojí v přepočtu cca půl milionu korun. Nelze se tak divit tomu, že jeho účastníci si na něj zpravidla oblékají ty nejluxusnější šaty, jaké ve svých skříních najdou.

Zcela jinak však tuto významnou společenskou událost pojal spoře oděný exhibicionista, který k velkému pobavení diváků vtrhl na červený koberec jen v růžových mankinách (miniaturní plavky) a s úsměvem pózoval přítomným fotografům.

Bohužel pro něj ho však policie zpacifikovala dřív, než se stačil dostat do budovy Metropolitního muzea umění, ve které ples probíhal. Zatímco některé celebrity jeho výstup šokoval, jiné – například Sarah Jessica Parker – celou věc vzaly s humorem. Nejvíc naštvaná je podle dostupných informací Madonna, která letos chtěla na Met Gala vyrazit v obzvlášť odvážném outfitu, avšak editorka časopisu Vogue Anna Wintour jí to zakázala.

Dodejme, že se rozhodně nejedná o první incident, při kterém se nějaký zvrhlík pokusil narušit módní událost. V únoru loňského roku se během Prabal Gurung's New York Fashion Week show neznámému muži podařilo proniknout na přehlídkové molo, kde hrdě rozevřel kabát a pochlubil se publiku svým…