Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Skandál na festivalu v Cannes: Falešný rapper PSY si užíval s celebritami a zadarmo popíjel drahé šampaňské

Denis Carre si užíval jako falešný rapper PSY.
Zdroj: reprofoto thesun.co.uk

Chcete se dostat na akci, kde se to hemží celebritami a nebát se, že vás vykopne ochranka hned u vchodu? Musíte se nějaké celebritě podobat!

Podobný kousek se podařil dvojníkovi korejského rappera PSY Denisu Carreovi, který si užíval na jedné festivalové party v Cannes a dokonce pořídil několik fotografií se slavnými lidmi, kteří se s ním sami chtěli vyfotit. Že jde o podvod, si nikdo nevšiml. "Měl kolem sebe tři bodyguardy, kteří s ním byli po celou dobu. Navíc měl i identické obleky. Zadarmo popíjel a obědval jako festivalový host, " řekl The Sun zdroj z Cannes. Mezi vypitým alkoholem byly i tři lahve šampaňského Cristal Rosé, jehož cena se pohybuje od deseti tisíc za jednu láhev.

Carre, který pochází z města Blanzat, dostal nápad s falešným PSY po tom, co si ho s autorem Gangam Style spletli v klubu v Dublinu. „Kolem mě se shromáždil dav lidí a situace se úplně vymkla kontrole. Ven mě musela dostat až ochranka podniku.“

PSY, jehož video má na YouTube víc než 1,6 miliardy shlédnutí, zareagoval na svého dvojníka na Twitteru: „Vypadá to, že moje další "já“ je v Cannes. Pozdravujte ho."

Související články

Další články