Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Skandál legendy Manchesteru United: Giggse zatkla policie za údajné zmlácení partnerky

Skandál legendy Manchesteru United: Giggse zatkla policie za údajné zmlácení partnerky
Zdroj: Twitter.com
Domácí násilí
Trenér fotbalové reprezentace Walesu a zároveň velká legenda Manchesteru United Ryan Giggs (46) byl v neděli večer podle britských médií ve svém domě zatčen kvůli podezření z napadení. Údajně měl zmlátit svou přítelkyni Kate Greville. Bývalý slavný hráč Manchesteru United byl následně propuštěn na kauci, obvinění popřel.

Deník The Sun uvedl, že do domu šestačtyřicetiletého Giggse byla kvůli nahlášenému rušení pořádku krátce po nedělní 22. hodině přivolána policie. "Žena ve věku mezi třiceti a čtyřiceti lety utrpěla menší zranění, jež nevyžadovala ošetření. Šestačtyřicetiletý muž byl zatčen kvůli podezření z napadení," uvedla manchesterská policie.

"Pan Giggs odmítá veškerá obvinění z napadení. Spolupracuje s policií a bude jí nápomocný v probíhajícím vyšetřování," uvedli v reakci Giggsovi zástupci.

Postaví se ještě na lavičku?

Velšská fotbalová asociace potvrdila, že o Giggsovu údajném incidentu ví. Třináctinásobný vítěz Premier League s Manchesterem měl dnes oznámit nominaci na blížící se zápasy proti USA, Irsku a Finsku, tisková konference ale byla zrušena.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy