Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Skandál kolem zmizelé Míši (12): Sestra mrtvého Oty vytáhla jeho urnu a napsala k ní VZKAZ!

Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Už to bude bezmála rok, co malá Míša Muzikářová (12) záhadně zmizela v Ústí nad Labem. Policie si stále neví rady, zdarem neskončila ani rozsáhlá pátrací akce, a tak je důvod se domnívat, že je dívka po smrti. Případ ale tento týden zase ožil, když se sestra Otakara S., který byl jedním z podezřelých a spáchal sebevraždu, pochlubila bratrovou urnou se slovy plnými emocí.

Za měsíc a pár týdnů uplyne už rok od zmizení dvanáctileté Míši. Příběh, který hýbal celým Českem, se bohužel šťastného konce už nikdy nedočká. Policie má důvody se domnívat, že dívka zemřela.

Sestra Otakara S., partnera matky pohřešované dívky, se pochlubila na Facebooku, že má doma bratrovu urnu. Hlavní podezřelý, který v průběhu vyšetřování spáchal sebevraždu, podle ní konečně nalezl klid.

Paní Irena S. vyvěsila na facebookovou skupinu, která se zabývá právě hledání ztracené Míši, fotku se dvěma urnami, věncem a fotografií. „Je tam otec a syn, konečně jsou spolu, jak si to brácha přál… Dalo to hodně úsilí, ale konečně jsou u sebe… To je podstatné,“ napsala k fotce. Tisíce lidí příspěvek Ireny nesmírně pobouřil. „Nemístný pokus o to, jak se zviditelnit,“ napsala jedna z komentujících.

Vypadá to, že měla rodina problém se k urně vůbec dostat. „Trvalo to hodně dlouho a moc starostí, když nám vůbec nechtěli urnu vydat… Ale teď už je vše v pořádku a je konečně u svého otce, kterého miloval ze všech nejvíc, a to je podstatné,“ vysvětlila paní Irena.

Otakar S. spáchal sebevraždu ani ne po měsíci od zmizení Míši Muzikářové. Dívka se měla ztratit jedenáctého ledna cestou do školy. Otakar si měl už dříve vyslechnout obvinění z obtěžování nezletilé kamarádky Míši, kterou měl vozit v autě a za sex jí nabízet peníze. Policie ho vyslýchala i na detektoru lži, ale jelikož si muž vzal prášky na uklidnění, s výsledky nebylo možné dále pracovat.

"Pan S. spáchal sebevraždu a nám se do té doby nepodařilo získat dostatek důkazů, abychom ho obvinili,“ uvedla policie na tiskové konferenci. Kriminalisté, kteří si skoro rok od Míšina zmizení nevědí rady, případ odložili.

Související články

Další články