Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Skandál kolem xenofobního Ortelu: Jejich fanoušci podváděli a organizátoři Slavíka skupině neuznali hlasy

Fanoušci Ortelu podváděli!
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 71 fotografií
Organizátoři ankety Český slavík jsou přesvědčeni o tom, že někteří fanoušci skupiny Ortel porušili pravidla v hlasování. Proto se rozhodli, že této xenofobní skupině započítají pouze ty hlasy, které dostali minulý rok.

Už to vypadalo, že se letošní předávání cen Slavíků objede bez jakéhokoliv skandálu. To by ovšem nesměla být nominovaná xenofobní kapela Ortel. Fanoušci této podivné kapely měli podle organizátorů, agentury Musica Bohemica, podvádět při hlasování.

Proto se také pořadatelé ankety rozhodli, že dají Ortelu jen tolik hlasů jako loni. V kategorii skupina se Ortel umístil na druhém místě a samotný Tomáš Ortel jako zpěvák získal bronzového Slavíka.

"Ze strany některých fanoušků skupiny Ortel došlo k porušení pravidel ankety,“ nechali se slyšet organizátoři a na tento fakt upozornil server Lidovky.cz.

„Toto porušení fair play spatřuje organizátor ankety především v obsahu široce sdíleného facebookového profilu Tomáš Ortel Českým slavíkem 2017 (aktivní od 19. 9. 2017). Vyzývá se zde k zapojení do organizované akce, aby se konkrétní subjekt stal Zlatým slavíkem. Tedy nikoli, aby lidé posílali hlasy podle svého skutečného názoru,“ uvedli.

Tento rok se na předávání cen nedostavil Tomáš Ortel ani nikdo z jejich skupiny. Jejich vítězství vyhlašoval herec a bavič Tomáš Matonoha, který si neodpustil pár uštěpačných vtípků na skupinu Ortel a jejich frontmana.

„Řešili jsme jen a jen soulad zasílání hlasů s pravidly a se zásadou fair play. A tady musíme zjednodušeně říci, že to fanoušci se ‚sháněním‘ hlasů prostě přehnali,“ zakončil pořadatel ankety.

Největší ostudou podle diváků bylo moderování Ondřeje Sokola (46), který byl podle jejich názoru hodně trapný. Psali jsme ZDE.

Velký doják si střihla Ewa Farna (24), která se při děkovné řeči rozplakala dojetím. Můžete si přečíst ZDE.

Lucie Vondráčková (37) překvapila svým bujným dekoltem a zastínila zlatou Slavici Lucii Bílou (51). ZDE.

Sexy dekoltem všechny přítomné odzbrojila Hana Mašlíková (35), která ale na druhou stranu vypadala hodně ztrhaně. Článek ZDE.

Související články

Další články