Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Skandál kolem politika: Brojí proti míšení kultur a islámu, přitom chodí s Íránkou

Norsko žije skandálem protiimigračního ministra rybolovu Pera Sandberga (58), který dosud hlásal, že míšení ras a kultur představuje nebezpečí a ohrožení míru. Ten musel odstoupit poté, co se provalilo, že randí s o třicet let mladší Íránkou Bahareh Letnes.

Než se zakoukal do Íránky Bahareh (28), vystupoval Per Sandberg ostře a dlouhodobě proti imigrantům, uprchlíkům a muslimům. Tento populista z Pokrokové strany tvrdil, že pokud má v Norsku zůstat mír, nesmí tam docházet k míšení ras, kultur a náboženství. Také chtěl uzavřít hranice Norska pro Neevropany a nasazovat uprchlíkům elektronické náramky.

No, a teď na něj prasklo, že v červenci odjel se svou mladou muslimskou partnerkou na prázdniny do Íránu, kam si s sebou ještě ke všemu vzal služební mobil, čímž porušil bezpečnostní protokol, uvedl britský Daily Mail. Proto Sandberg po dvaceti letech v politice před pár dny rezignoval.

Přistěhovalkyně Letnes žije v Norsku 10 let, rodný Írán reprezentovala v soutěžích krásy. Se Sandbergem ji spojil rybolov, její firma obchoduje s rybami.

Mohlo by vás zajímat

Další články