Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Skandál Jana Bendiga: K takovému činu se uvolí pouze trosky nebo šílenci, míní Jaroš

Martin Jaroš zkritizoval Jana Bendiga.
Zdroj: Profimedie/Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 20 fotografií
kritika

Nekompromisní kritika na účet Jana Bendiga pokračuje. Incident na Českém slavíkovi, kdy byl zpěvák "neznámým" mužem posypán moukou, měl být podle policie předem domluvenou akcí. To vyvolalo pořádný rozruch u české veřejnosti a na Bendiga se valí hejty ze všech stran. V tom pokračuje na sociálních sítích i Martin Jaroš, přední český image maker, který tento krok označil za čirou zoufalost. 

Jan Bendig je pod palbou ostré kritiky. Může za to skandál na Českém slavíkovi, který měl být podle informací policie předem domluvený. Zpěvák se stal terčem ostrých hejtů a nikdo nechápe, jak si něco takového mohl dovolit. Jasno v tom má i image maker a autor legendárních reklam Martin Jaroš. Dle něj se k takovému činu uvolí pouze trosky nebo šílenci, jak napsal na sociálních sítích.


"Děje se to ve světě běžně, ale poznáš podle toho, v jaké kategorii se ta která celebrita pohybuje. Sahají po tom za a) trosky, kterým vadne kariéra, b) regulérní šílenci jako Kanye West. Nedovedeš si to představit třeba u Keanu Reevese nebo vůbec někoho inteligentního, kdo má vlastní agendu. No a pak přijde Jan Bendig," reaguje Jaroš na divadélko, které si měl Bendig společně s partnerem Lukášem Rejmonem předem domluvit.

Doporučené video: Incident na Českém slavíkovi:


Bendig okolo incidentu mlží

Ačkoli české celebrity bezprostředně po skandálu Honzu litovaly, nyní nechápou. Mahulena Bočanová akci označila za velký trapas. „No, jediné, co mě napadá, je, že bych se raději tou moukou posypala, abych v tom bulváru nebyla. Ale jestli je to pravda, tak je to ‚uff uff, trapas‘. Před bulvární pozorností opravdové hvězdy zdrhají, určitě ji nevyhledávají. Držím mu palce, aby to pravda nebyla a obhájil se,“ řekla webu super.cz.


Bendig okolo celého incidentu prozatím mlží. "Bohužel doposud nemám vyjádření od Policie ČR, i když ho prý už odeslala poštou. Ani dnes po několika dnech do schránky nedorazilo. Prý to může trvat ještě několik dní. Chci to celé uzavřít a nedělat k tomu několik dalších vyjádřeních. Jakmile ho budu mít, tak k tomu něco napíšu," napsal Jan Bendig na svém Instagramu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy