Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Skandál: Brzobohatý a Kuchařová inflagranti! Teprve díky této fotografii mají co vysvětlovat doma partnerům! Lhali zřejmě úplně všem!

Ondro, to bude doma kravál!

Ondřej Brzobohatý (30) má přece jen doma co vysvětlovat své přítelkyni Martině.

Když se před čtyřmi dny objevily fotografie romantické večeře ve čtyřech po představení Ježíše, bylo jasné, že z tohohle kauza nebude. Muzikant, na kterého čeká prý milovaná partnerka, a stále ještě oficiálně zadaná Miss World Taťána Kuchařová (25) se víceméně přes stůl „vykecávali“ se dvěma přáteli, a i když Ondrova přítelkyně asi dvakrát nadšená nebyla, tohle asi Brzobohatý doma uhrál na starou dobrou výmluvu o kamarádce.

Jenomže ouha. Jestlipak partneři obou hrdliček vědí, co se dělo po oné večeři v karlínské divadelní restauraci? Fotografie pořízená spolupracovníkem eXtra.cz v inkriminovanou noc o dvě hodiny později nasvědčuje tomu, že Kuchařová neodešla s kamarádkou, navíc Brzobohatý má ruce tam, kde by je zadaný muž rozhodně mít neměl, to samé platí i pro nejslavnější popíračku absolvovaných plastických zákroků v ČR.

Když k tomu ještě připočtěme fakt, že nejkrásnější dívka světa roku 2006 je stále vedená jako partnerka amerického modela Lana Carlsona, máme tu zaděláno na pořádný průšvih, i když dle našeho soudu jen Kuchařová „zapomněla“ o rozchodu informovat, aby bulvár neotravoval.

Zle bude zřejmě jinde.

Brzobohatého čekají při rozhovoru s přítelkyní krušné chvilky, ale jestli je chytrý, jak se o něm říká, tak z toho nějak vybruslí. Může třeba tvrdit, že Táňu jen tak podpíral, aby sebou na Florenci nesekla, i když podle snímku to vypadá, že „naváto“ měl spíše on.

Ze snímku je evidentní, že druhá dvojice tvoří také pár a zřejmě dělala slavným hrdličkám křoví!

Jakpak tahle noc asi skončila? A nečeká nás náhodou v nejbližších dnech vztahový veletoč? Jakou výmluvu asi pro bulvár a svou dívku Ondra vymyslí?

Už se těšíme…

Mohlo by vás zajímat

Další články