Ondřej Brzobohatý (30) má přece jen doma co vysvětlovat své přítelkyni Martině.

Když se před čtyřmi dny objevily fotografie romantické večeře ve čtyřech po představení Ježíše, bylo jasné, že z tohohle kauza nebude. Muzikant, na kterého čeká prý milovaná partnerka, a stále ještě oficiálně zadaná Miss World Taťána Kuchařová (25) se víceméně přes stůl „vykecávali“ se dvěma přáteli, a i když Ondrova přítelkyně asi dvakrát nadšená nebyla, tohle asi Brzobohatý doma uhrál na starou dobrou výmluvu o kamarádce.

Jenomže ouha. Jestlipak partneři obou hrdliček vědí, co se dělo po oné večeři v karlínské divadelní restauraci? Fotografie pořízená spolupracovníkem eXtra.cz v inkriminovanou noc o dvě hodiny později nasvědčuje tomu, že Kuchařová neodešla s kamarádkou, navíc Brzobohatý má ruce tam, kde by je zadaný muž rozhodně mít neměl, to samé platí i pro nejslavnější popíračku absolvovaných plastických zákroků v ČR.

Když k tomu ještě připočtěme fakt, že nejkrásnější dívka světa roku 2006 je stále vedená jako partnerka amerického modela Lana Carlsona, máme tu zaděláno na pořádný průšvih, i když dle našeho soudu jen Kuchařová „zapomněla“ o rozchodu informovat, aby bulvár neotravoval.

Zle bude zřejmě jinde.

Brzobohatého čekají při rozhovoru s přítelkyní krušné chvilky, ale jestli je chytrý, jak se o něm říká, tak z toho nějak vybruslí. Může třeba tvrdit, že Táňu jen tak podpíral, aby sebou na Florenci nesekla, i když podle snímku to vypadá, že „naváto“ měl spíše on.

Ze snímku je evidentní, že druhá dvojice tvoří také pár a zřejmě dělala slavným hrdličkám křoví!

Jakpak tahle noc asi skončila? A nečeká nás náhodou v nejbližších dnech vztahový veletoč? Jakou výmluvu asi pro bulvár a svou dívku Ondra vymyslí?

Už se těšíme…