Celá redakce eXtra.cz je naprosto zděšená! Těchto pět idolů vyfotili paparazzi s jointem!

Náš tvrdý postoj proti drogám je všeobecně známý. V čele s naším šéfredaktorem Pavlem Novotným odsuzujeme jakékoliv pokusy o ospravedlňování tzv. hulení. Zásadně odmítáme řeči o tom, že ubalit si nějaké to brko je občas úplně v pořádku. Víme, že marihuana je to nejhorší zlo, které se vám může v této zemi dostat do rukou. A vy byste to měli vědět taky! I kdyby vás s pistolí u hlavy nutil J. X. Doležal si šluknout, tak nesmíte povolit!

Buďte s námi rytíři ve zbroji proti nejlehčí ze všech lehkých a ultralehkých drog a pomozte uvědomit si uživatelům této ďáblovy rostliny, jak závažné následky to má na jejich život.

Pravidelně vás o problémech, které kouření marihuany způsobuje, informujeme. A nejde o žádné zanedbatelné drobnosti! Američtí vědci například zjistili, že uživatelům marihuany mužského pohlaví rostou prsa! A když to řeknou američtí vědci, tak není o čem diskutovat, to je vám snad jasné.

Jen si pěkně prohlédněte v galerii ty, kteří nevydrželi vábení zla a zaprodali svoji duši. Nezbývá než doufat, že nesejdou ještě více z cesty a nezačnou si marihuanu i píchat!