Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Skalpelem rozřezaná Renée Zellweger: Po plastikách tváře přišly na řadu vlasy! Tohle už je někdo jiný!

Renée Zellwegeer dovršila svou proměnu, už to není vůbec ona!
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 20 fotografií
Jestliže před čtyřmi lety někoho znepokojila plastiková proměna Renée Zellweger (49), tak teď asi omdlí. Nezapomenutelná Bridget Jones si totiž na letošek připravila něco ještě mnohem šílenějšího. Ušmikla si culík, je z ní černovláska a vypadá jako úplně jiný člověk!

Není snad nikdo, kdo by neznal již legendární sérii Deník Bridget Jones o zhrzené baculce, která má vztahové problémy, jež jednou řeší alkoholem, jindy si vystačí jen s fňukáním do polštáře. Její představitelce Renée Zellweger ale hrozí, že brzy upadne v naprosté zapomnění!

Z kdysi sympatické herečky se stala plastiková kreatura, která si už není ani trochu podobná. Skalpel se stal jejím nejlepším kamarádem v roce 2014, kdy svým upraveným obličejem šokovala celý svět. Ale jak to tak bývá, plastickým úpravám totálně propadla.

Pokud si někdo před čtyřmi lety myslel, že horší už to s Renée nebude, šeredně se mýlil. Herečka to rozjela ve velkém stylu a po tváři přišly na řadu i její ikonické blonďaté vlasy. Dnes je z ní černovláska s krátkým střihem.

Tohle už snad nechápe ani sama Zellweger, která se očividně definitivně pomátla!

Související články

Další články