Dara Rolins truchlí. Její manažerka Eva Skallová ve věku 36 let prohrála svůj boj s rakovinou. Tragickou zprávu potvrdila rodina.

Rakovina jí byla diagnostikována v roce 2015. Tehdy se úspěšné ženě obrátil život o 180 stupňů.

„Evička je nemocná. Bojuje s rakovinou a my všichni, co ji milujeme, bojujeme s ní,“ napsala tehdy na Facebook Dara.

Smrt manažerky a nejlepší kamarádky zastihla Daru Rolins na dovolené v Dubaji. Na Instagram později napsala, že věří, že Eva pije tam nahoře víno s jejím otcem.

„Je mi hrozně. Hrozně mi chybí. Můj otec Evinku zbožňoval. Jsou nahoře spolu… a pijou víno,“ připsala k fotce, kde jsou díky aplikaci spojeny tváře čtyř žen – Dara a Eva se promíchaly se svými dcerami Charlottou a Laurou.

Otec Dary Rolins zemřel letos v květnu ve věku 68 let. Zastihla ho náhlá mozková příhoda.

Dara Rolins (43) si podle srdceryvného popisku na Instagramu také silně uvědomuje, že Eva Skallová už neuvidí svou dceru dospívat…

O osmiletou Charlottu se nyní bude starat její otec. Eva mu plně důvěřovala.

„Dělám všechno pro to, aby dcera nebyla při tom, když je mi zle. Daří se mi to, protože mám skvělý vztah s jejím tatínkem, mým bývalým manželem. A ten mě též neuvěřitelně podržel. Když mi je skutečně zle, tak jestli mám být upřímná, vůbec nevidím doprava, doleva. Člověk se omezí jen na fyzické utrpení. Nepřemýšlím, že se musím udržet na světě kvůli dceři. Musím to prostě přežít, aby mi za chvíli bylo líp,“ přiznala Skallová v rozhovoru pro web pluska.sk.