Všechny zlatokopky, pozor! Jiří Skalák, nadějný záložník, který hraje fotbal v Anglii, je opět volný. Nevyšel mu další vztah, tentokrát s krásnou přítelkyní Šárkou. Už tak nebude mít tu nejkrásnější babu ze všech kluků v repre!

Ono už to ale na konec vypadalo déle. Skalák hned po tragickém vystoupení reprezentace na Euru odjel na kalbu na Macháč a svoji krásku nechal doma u bazénu. Sám naopak lovil, jak se dalo, a dával tak jasný signál, že to se Šárkou zrovna harmonické nemají. Ta si navíc krátce po tom, co minulý týden odletěl na Mallorcu, smazala veškeré společné fotky z Instagramu.

Jirka ale určitě nesmutní, protože kolem něj se holky točily vždy a točit budou, hlavně tedy ty, kterým jde o tučná konta. Jednou z nich měla v minulosti být třeba známá česká zlatokopka Dominika Mesarošová, která by nejraději pořád všem cpala své silikonové implantáty až pod nos. Měla se dokonce vyptávat, kolik takový fotbalista bere.

Jenže sama Dominika dělá, že ho ani nezná. Na náš dotaz zareagovala dost podrážděně a o sportovci se radši nechtěla bavit. Že by ji Skalák poslal k vodě a ji to pořád ještě štvalo? Mohlo se stát cokoliv. Přeci jen v blízkosti této modelky musíte mít peněženku dost naditou, aby její útok přežila. Jak to bylo se Skalákem, vědí jen oni dva…