Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skákací mánie se šíří sociálními sítěmi, skáčou i celebrity! To vše na podporu hokeje

Zdroj: youtube.com
Těsně před zahájením hokejového šampionátu se na Facebooku, YouTube a dalších sítích šíří nakažlivá výzva. První vlna proběhla mezi aktivními youtubery, kteří začali natáčet videa podporující český hokejový tým formou skákání a skandování sloganu „Kdo neskáče, není Čech!“

Mezi skákajícími jsou i populární blogerka Teri Blitzen nebo Johny Machette Nominace putovaly postupně i k celebritám, které se chopily výzvy po svém.

Například Leoš Mareš si zaskákal před moderováním cen Anděl v Hudebním divadle Karlín, Agáta Prachařová rozeskákala mateřskou školu, Simona Krainová zase zapojila tým vizážistek a kadeřnic

Protože v centru challenge je hokej a hokejisté, není divu, že se zapojují i různé hokejové týmy, například malý hráč Adam Jehlička skáče se svým týmem a troufl si dokonce do #hophophop nominovat samotného Jardu Jágra!

"Blbá blondýna" Nicky Tučková zase pojala výzvu jako příležitost oslovit nějakého krásného hokejistu (i když podle jejího názoru je nejkrásnější hokejista Tomáš Verner, kterého s pukem a hokejkou asi nepotká...).

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=YLWp2HutSyk}}

Dá se čekat, že po začátku mistrovství bude počet skákajících ještě stoupat, zvlášť jestli se ukáže, že výzva funguje a naskákaná energie se změní na proměněné góly.

Pokud budete chtít pro hokejisty zaskákat taky, stačí natočit video, zaskandovat slogan „Kdo neskáče, není Čech, chcem to slyšet ode všech. Hophophop, český tým je top!“ a postovat video na některou sociální síť.

Inspirovat se můžete třeba tady...

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=Jq9azxGZ1Dg}}

Související články

Další články