Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Sivák vs. Magard: Slovní přestřelka jako z Osmé míle. Ještě bydlíš s rodičema? dráždil dánský žralok Čecha

Sivák vs. Magard v Oktagonu: Slovní přestřelka jako z Osmé míle
Zdroj: Oktagon MMA, publikováno se souhlasem
+ Další fotografie
souboj

Tahle bitva v rámci turnaje organizace Oktagon MMA bude opravdu na ostří nože. Diváci v O2 areně jsou natěšení především na boxerskou bitvu Karlose Vémoly s Marpem, jenže i v souboji Václava Siváka s Dánem Jonasem Magardem v bantamové váze větří silný zážitek. Bezesporu! Očekává se skutečně brutální zápas. Zvlášť Dán je na sobotní večer velmi nažhavený, vždyť už při pátečním vážení na pražské Harfě svého soka pořádně provokoval, jak je vidět ze záběrů z Instagramu Oktagonu.

Když Magarda moderátor Ondřej Novotný přivolal k vážení, působil Dán hodně sebevědomě. Po celou dobu se usmíval, žvýkal, poté svlékl černé triko a hodil ho mezi diváky. Pak se oba borci zblízka postavili tváří v tvář, z pár centimetrů si hleděli z očí do očí a Magard začal Siváka slovně popichovat.

„Si malé dítě? Si malé dítě, bráško?“ vyptával se Dán. Tím ale neskončil. „Pořád žiješ s rodičema?“ pokračoval Magard a stejnou otázku Sivákovi několikrát zopakoval. Hrál mu na nervy, jeho český soupeř však zůstal klidný. Lákavý předkrm před bojem trval zhruba minutu.

Celá slovní přestřelka fighterů připomínala známou scénu z kultovního filmu Osmá míle, kde se Eminemovi jeho kamarádi smějí, že žije v přívěsu se svojí matkou.

„Myslím, že tohle byl staredown, který se každému líbil a podle výdrže možná nejdelší staredown v Oktagonu,“ prohlásil po skončení slovní přestřelky mezi Sivákem a Magardem ve videu na YouTube moderátor Novotný.

Kdo uspěje večer v boxu? Vyhraje dánský žralok a šampion Oktagonu Magard, nebo neporazitelný zlatý český „Bad boy“ Sivák?

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy