Měla jsem trošku cestovací květen. Proto ta malá odmlka, ale už jsem se konečně zastavila doma a mám tu potřebu a taky povinnost Vám o všech svých výletech povědět.

Začnu první letošní pořádnou dovolenou, kterou bylo Turecko.

Jistě, jakej magor by teď letěl do Turecka, klepete si všichni na čelo, že jo. Ale to bych nebyla já a taky to je jen moje věc, kam si letím nebo neletím. Nicméně to úplně není tak, jak se zdá.

S kamarádkou jsme si koupily zájezd už dlouho dopředu. To situace nebyla ještě tak strašně vyhrocená. Na společný „Ladies Trip“ jsme se obě moc těšily, ale vzhledem k momentálnímu dění ve světě jsme si říkaly, že uvidíme podle aktuální situace, jestli nakonec odletíme nebo ne.

Výlet se blížil, bylo nám líto peněz, které jsme za dovolenou zaplatily, a navíc těšení bylo tak velké, že jsme se 7. května prostě sbalily, sedly na letadlo směr Antalya, v letadle si daly „pár“ drinků na kuráž a v pořádku jsme o pár hodin později seděly na baru se skleničkou, jak jinak než šampáňa, v ruce.

Jistě, obavy z jakýchkoliv teroristických útoků, nepokojů nebo výbuchů jsme měly, ale říkejte si, co chcete, to by člověk v dnešní době nemohl prostě NIKAM.

Turecko jsme si užily, byly jsme v party hotelu, který jsem už loni navštívila, tudíž jsem ho i znala, a jakákoliv nevraživost tady v luxusních a dražších resortech nejde poznat. Lidé se tu snaží chovat, jakoby se nic nestalo.

Co jiného jim taky chudákům zbývá. Na foto mrkněte v galerii, a pokud vám to nestačí, můžete mě sledovat na Instagramu Nela Slovakova.

Tak čau a příště si povíme o další destinaci, kterou jsem navštívila.
Vaše tak milovaná a nenáviděná Nela