Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Sisa Sklovská zastavila čas: Žena by měla stárnout s takovou grácií jako já, směje se

+ Dalších 5 fotografií

Jednu z nejznámějších a nejuznávanějších slovenských zpěvaček Sisu Lelkes Sklovskou (56) snad nikdy nevidíte bez úsměvu na tváři. Muzikálová, popová i operní diva je vždy optimisticky naladěna a miluje společnost a právě to udržuje stále mladou nejen ji, ale i jejího manžela Juraje Lelkese (70). V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, co je tajemstvím jejich idylického manželství a jak by se žena měla vypořádat se stárnutím, před kterým se bohužel utéct nedá. 

Věčně mladá Sisa

Zpěvačka Sisa Sklovská a Juraj Lekes mají snad jedno z nejharmoničtějších manželství slovenského showbyznysu. "My jsme se opravdu našli. Můj manžel je velmi tolerantní člověk, protože mít za manželku umělkyni, to není jen tak. Takže věděl, koho si bere," prozradila slavná slovenská diva první tajemství spokojeného manželství. "Je velmi společenský tvor. Já bych neuměla mít vedle sebe manžela, kerý by čekal snídani, oběd, večeři a on by seděl doma s pivem u televize. To prostě u nás neexistuje," poznamenala zpěvačka.

"Jsme schopni jít s někým na večeři, když zrovna nepracuju a můžu. Jsme do rána venku, jdeme si zatancovat na diskotéku, a když už manžel nemůže, tak se dívá, jak tančím já," řekla Sisa, která je prý ve společnosti jako doma, v rozhovoru pro eXtra.cz.

Zpěvačka si potrpí na tom, aby vždy vypadala jako ze žurnálu. S postavičkou jako lusk si mohla dovolit obléct si na slavnostní křest obrazů výtvarnice Noémi Kolčákové Szakállové šaty, které by si na sebe nemohly vzít ani mnohé podstatně mladší ženy. Samozřejmě nás zajímalo, jak by podle ní měla žena stárnout s grácií. "No jako já," odpověděla Sklovská jednoduše se srdečným smíchem.

Říkali jí šprtko

Dalším důležitým bodem k tomu, aby si člověk uchoval co nejdéle mládí, je podle Sisy Sklovské obklopovat se mladými lidmi. "S manželem se vídáme s lidmi, kteří jsou klidně o dvě generace mladší než my. Jsme takoví věčně mladí a věčně optimističtí," dodala slavná zpěvačka.

A možná právě díky svému věčnému mládí Sklovská ve věku šestapadesáti let dokončila doktorandské studium na fakultě múzických umění, kde zároveň vyučuje. Se studiem ale rozhodně nekončí, naopak chce dosáhnout i profesorského titulu. "Spolužáci si ze mě dělali srandu, že jsem šprtka," smála se Sisa, kterou jsme potkali na slavnostním openingu v Bešeňové. "Teď už to můžu přiznat, ale i když jsme jako studenti pařili do rána, tak zatímco všichni byli vyřízení, já jediná jsem vždycky měla vyžehlenou tvář, byla jsem nalíčená a upravená a šla jsem na všechny přednášky," zavzpomínala na svá studentská léta multižánrová hudebnice.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy