Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sisa Sklovská smutní po Zlaté masce: Tajila jsem to i před manželem a měla v plánu super číslo

Sisa Sklovská smutní po Zlaté masce: Tajila jsem to i před manželem a měla v plánu super číslo
Zdroj: archiv Zlatá maska
+ Další 2 fotografie
Zlatá maska
Nedělní díl zábavné show Zlatá maska musela opustil Zmrzlina. Pod maskou kornoutu se ukrývala známá zpěvačka Sisa Sklovská (55). Sisu show náramně bavila a je zřejmě první soutěžící, kterou mrzí, že musela skončit.

Televize Prima v neděli odvysílala už šestý díl nového zábavného pořadu Zlatá maska. Ani on se neobešel bez vyřazování. Tentokrát show opustila maska Zmrzliny. Že se pod ní ukrývá právě Sisa Sklovská (55), neuhodl žádný z detektivů.

Sisa o Zlaté masce

"Účinkovat v show Zlatá maska bylo fantastické. Když jsem se dozvěděla, o co jde, byla jsme naprosto nadšená, protože něco takové u nás ještě nebylo. Viděla jsme zahraniční přenosy a velmi se mi to líbilo. Bylo to jiné, bylo to zábavné a tak jsem nepřemýšlela nad tím, či nabídku přijmu. Jediný problém u mě nastal a to byl čas. Časově mi každý natáčecí den vycházel přesně na divadelní představení v Bratislavě, nebo jsem seděla v porotě na akademii, kde učím. Z akademie jsem jela do Budapeště, kde probíhalo natáčení a potom jsem zase spěchala na představení do Bratislavy. Takhle to šlo furt dokola. Časově to bylo opravdu náročné. Navíc jsem byla vázaná mlčenlivostí, takže v divadle, kde hraji, netušili, že se na něčem takovém podílím," prozradila Sisa pro eXtra.cz.

Vystupovat v masce není žádná procházka růžovým sadem. "Show Zlatá maska je úžasná, už jen to, že mě bavilo potají chodit na nácvik choreografií. Maska byla těžká a bylo náročné to nosit na hlavě. Při první choreografii to bylo složité, protože jsem vůbec neviděla. Musela jsem si počítat, kolik kroků udělám, abych nespadla mezi lidi. Je to ale i o tom, že mě baví náročné věci. To mě posouvá dopředu. Byl to pro mě zážitek a je mi líto, že jsem nepokračovala dále, protože jsem měla připravena excelentní čísla," vzpomínala zpěvačka.

"Měla jsem připravenou skladbu Monkey Dance. Mrzí mě, že jsem nešla dál," doplnila smutně. Sise se až do odhalení podařilo tutlat, že ve Zlaté masce účinkovala. Ani její manžel neměl tušení. "Nikdo o tom nevěděl. Jediný můj manžel věděl, že jezdím do Budapeště. Ale netušil, co tam dělám. Jen jsem mu řekla, že tam dojíždím něco točit. Viděl, že o tom nechci mluvit a tak se neptal," řekla.

Má ráda výzvy

Protože má Sisa ráda výzvy, Zlatá maska pro ni byla ideální příležitostí, jak se zase posunout o kousek výše. "Mám laťku vysoko a když ji přeskočím, tak mě to těší. Takže pro mě to byla výzva. Nebylo to vůbec jednoduché. První choreografii jsme zkoušeli bez masky. Poprvé jsem tu strašně velkou a těžkou zmrzlinu měla na hlavě až na generální zkoušce těsně před natáčením. Ale jak říkám, já zvládnu všechno na světě, takže mě to vůbec nezatěžovalo, právě naopak," svěřila.

"Hraji v divadle a také jsem chodila na balet, takže natrénovat choreografii pro mě nebylo až tak náročné," zakončila.

Související články

Další články