Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Sisa Sklovská se podruhé vdala: Extravagantní svatba v rudé róbě s korunou

Sisa Sklovská s manželem.
Zdroj: foto Sisa Sklovská / Carbickovacrowns / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
svatba

Slovenská diva Sisa Sklovská (55) se podruhé vdala, po deseti letech od první svatby obnovila svůj manželský slib společně se svým manželem, finančníkem Jurajem Lelkesem (70). Sisa oblékla dechberoucí extravagantní rudou róbu s blyštivými komponenty, celému looku nechyběla doslova ani koruna. 

Obnovení manželského slibu slovenské zpěvačky Sisy Sklovské a finančníka Juraje Lelkese proběhlo v luxusním zámku a svatba byla skutečně pompézní. Původně měla proběhnout přesně po deseti letech od první svatby, kvůli koronaviru se nakonec konala až nyní.

"Prstýnky máme už delší dobu, protože jsem je dávala vyrobit ještě v lednu, kdy jsme si mysleli, že se podruhé vezmeme tehdy," uvedla Sisa ještě před svatbou pro deník Nový čas.

Dechberoucí nevěsta v rudém

"Náš velký den," napsala druhý den po svatbě Sisa k jednomu ze svatebních snímků, na kterém pózuje se svým manželem. Na snímku vynikla i její pompézní rudá róba od uznávané módní návrhářky Jany Pištejové, ve které vypadala skutečně úchvatně. Jako doplněk zvolila ohromnou korunu.

Oslava to byla hned trojitá. "Bude to trojitá oslava, takovou mega oslavu jsme ještě nedělali. Přesně v den druhé svatby bude mít totiž manžel kulaté sedmdesátiny a je to ještě v ten samý den, kdy mám já svátek," uvedla krásná nevěsta před obřadem.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy