Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sisa Sklovská překročila 55: Módní halucinace v podobě pavího modelu či geometrických tvarů

Sisa Sklovská překročila 55: Módní halucinace v podobě pavího modelu či geometrických tvarů
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
peklo
Slovenská zpěvačka Sisa Sklovská oslavila 55. narozeniny a spíše než pěveckými dovednostmi je proslulá svými halucinogenními modely. Sisa je již devět lez šťastně vdaná za podnikatele Juraje Lelkese (69), který mnohdy s módou válčí stejně, jako jeho mladší polovička. Pojďme se nyní podívat na největší módní přešlapy zpěvačky, která nedávno zazářila ve Zlaté masce.

Slovenská zpěvačka Sisa Lelkes Sklovská je známá svým osobitým vkusem pro módu, který mnohé módní kritiky dostává do mdlob. Zpěvačka doslova zbožňuje křiklavé barvy a díky svým ooutiftum je často středem pozornosti.

Zhruba před rokem se objevila na křtu knihy v Bratislavě v doslova šíleném modelu. Sklovská se tehdy ukázala v kalhotách od Versace, které lednu 2018 oblékla Katy Perry (35) a rok před ní módní ikona Donatella Versace

Zpěvačka k modelu zvolila zářivě žluté boty na podpatku, průhledný vršek geometrických tvarů a podivnou černou paruku. Výsledek zamotal hlavu nejenom všem přítomným, ale tehdy to Sisa pěkně schytala od kritiků.

Mezi zpěvaččinými modely rozhodně vyniká outfit, jehož autor se inspiroval ve světě zvířat, konkrétně pávů. Ani tento kus oblečení si Sisa neváhala na sebe obléct. Slovenská zpěvačka se nedávno objevila v pěvecké show Zlatá maska, kde jistě byla ve svém živlu, protože soutěž je celá o prapodivných kostýmech.

Do galerie se můžete podívat na sérii kuriózních modelů, které si na sebe nebojí vzít snad jen odvážná Sisa!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy