Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Sirotek Artur Štaidl: Zavzpomínal na slavné rodiče Ivetu Bartošovou a tátu Láďu

Zamilovaný Artur Štaidl dorazil na slavnostní premiéru seriálu Iveta po boku půvabné partnerky.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Vzpomínky

Artur Štaidl (26) se většinou společnosti vyhýbá. Další pokračování minisérie Iveta si ale nenechal ujít. Dokonce poskytl rozhovor pro pořad Život ve hvězdách, kde zavzpomínal na své rodiče a zhodnotil i výběr herců. 

Už je to 9 let, co svět navždy opustila oblíbená zpěvačka Iveta Bartošová. I její manažer a zároveň partner, Ladislav Štaidl, už je také v nebi. Po sobě tu ale zanechali nejen uměleckou stopu, ale také syna Artura Štaidla, ze kterého je už dospělý muž. Na premiéře dalšího pokračování série Iveta zavzpomínal právě na svoje rodiče a okomentoval i herecké výkony.

S kapelou je konec

Artur sice kdysi měl svou kapelu a chtěl jít v uměleckých stopách svých rodičů, ale s hraním už skončil a zatím se k tomu vracet nehodlá. „Už dlouho nevystupuju s kapelou, od roku 2018, kdy jsme to ukončili úplně. Momentálně studuju a k tomu nějaká práce,“ sdělil Artur pro pořad Život ve hvězdách.

Vzpomínky na maminku

Ztráta rodičů se na jejich dětech vždy nějak podepíše. Artur se se smrtí matky i otce dlouho vyrovnával. Dokonce kvůli tomu ani neměl rád Vánoce, což už je teď ale lepší a lepší. „Zpívání u nás bylo vždycky dost. S mamkou mám spojené převážně Vánoce, to jsme slavili hodně, vždycky se zpívalo, zdobil se barák, na to si vzpomínám a je pravda, že už jsem moc ani potom Vánoce neslavil. A až teď se k tomu zase vracím, takže je to fajn a připomínám si to,“ řekl.

První série Ivety měla obrovský úspěch. Nyní přichází pokračování, kde hlavním aktérem bude Ondřej Brzobohatý jako Ladislav Štaidl. „Jsem tím pořád fascinovaný. Ta podoba s líčením i účesem je neskutečná. Myslím, že tátu má Ondřej nastudovaného opravdu skvěle. Je tam podobné vyjadřování, ve všem to úplně není, přeci jen svého otce znám osobně, takže perfektní to nikdy nebude, ale ta podoba mě baví,“ dodal na závěr Artur.

Z malého kluka vyrostl dospělý džentlmen. Na premiéru dorazil se svou krásnou přítelkyní, jak zachytila i redakce eXtra.cz, která byla na místě také přítomná.

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy