Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Sirotčinec slečny Peregrinové: Jeho ředitelka začínala hereckou kariéru nahá!

+ Dalších 21 fotografií
foto uvnitř
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti je snímek z roku 2016, natočený podle stejnojmenné knihy Ransoma Riggse (39). Jednu z hlavních rolí obsadila francouzská kráska Eva Green (38). Ta byla ještě před dvaceti lety světu zcela neznámá, pak si jí ale na divadelních prknech všiml Bernardo Bertolucci, kterému může být herečka vděčná za svůj mezinárodní úspěch. Ačkoliv Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti je dobrodružný fantasy film, na nějž se může dívat celá rodina, první role Evy byla ve snímku, který by dětské oči neměly nikdy spatřit!

Eva Green, dcera zubaře a herečky, se k herectví dostávala velmi složitou cestou. Od svých sedmnácti let několikrát změnila školu, studovala jak ve své rodné Francii, tak v Anglii a Americe. Jako vystudovaná se postavila na francouzská divadelní prkna, tam ale nezůstala dlouho. Aby prorazila, přijala roli v erotickém dramatu Snílci, kde ukázala vše, co jí příroda nadělila.

Snímek Snílci pojednává především o tom, kam až je možné zajít ve svobodném sexu. Eva Green si zde zahrála hlavní ženskou roli, dívku jménem Isabelle, která si společně se svým bratrem Theem pozve do domu spolužáka Matthewa. Společně si pak užívají a mrhají penězi jejich nepřítomných rodičů. Vše se odehrává v roce 1968, kdy světem vládl jazz, sex, filmy a drogy.

Eva se za tuto roli rozhodně nestydí a ani teď, když jí táhne na čtyřicet, z ní sex-appeal nevyprchal. Fotí jednu odvážnou fotografii za druhou a postavu by jí mohly závidět i modelky. Koneckonců právě její sexuální energie jí v roce 2006 přinesla roli Bond girl ve filmu Casino Royale.

Explicitní snímky z filmu Snílci a sexy fotografie Evy naleznete v galerii. A že je tedy opravdu o co stát.

Mohlo by vás zajímat

Další články