Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Siposová se v Černých vdovách rozhodně nestydí: Po postelové scéně ukáže bradavky

+ Dalších 55 fotografií
V neděli nás čeká další epizoda Černých vdov a i v tomto díle uvidíme nahou Lucii Siposovou (38) alias Veroniku. V minulém díle si střihla žhavou scénu s Markem Lamborou (23) a nyní dokonce odhalí bradavky! Jak se Lucia s nahými scénami poprala a v čem je natáčení choulostivých scén v Černých vdovách lepší oproti natáčení v zahraničí?

Vdova Veronika si v minulém díle založila na popud spolubydlícího Alexe erotický blog a skončila v posteli s pohledným kolegou Markem Lamborou. Ani v neděli nebude nouze o svlékací scény, které padly opět na Lucii.

„Takové odhalené natáčení je pro herečku samozřejmě citlivější. Vím ale, že to je seriál, kde se velké odhalování nekoná, tak se to dá vydržet. Zkrátka situace a děj někdy vyžadují, že tam něco málo vidět bude. Když už ale přijde na věc a točí se ta scéna, tak o tom nepřemýšlím, je to práce. Na druhou stranu, když to skončí, je člověk zvědavý na výsledek. Nevíte, jak to ve finále bude vypadat, jak se to sestříhá…,“ prozrazuje slovenská herečka své pocity při natáčení choulostivých scén.

„Neprožívám to, nejsem úplná stydlivka, zarytě to neřeším, ale nepatřím ani mezi ty herečky, které se na to vyloženě těší. A žádná taková snad ani neexistuje. Kdyby byl celý film nebo seriál o tom, že se budu jen svlékat, tak do takového projektu bych nešla,“ přiznává Siposová, která zažila i to, jak se takové odhalené scény točí v zahraničí – a prý je to velký rozdíl.

„Třeba když jsem točila zahraniční film 360, kde jsem měla postelovou scénu, odehrávalo se to tak, že v místnosti s námi byl jen zvukař a kameraman. Klapka a skriptka se schovaly za postel, aby nebyly vidět. Kontrolní monitor, který obvykle býval na chodbě, se vypnul, aby to neviděl celý štáb. Myslím, že to byl nejsmutnější a nejnudnější natáčecí den pro všechny kolem,“ usmívá se seriálová Veronika. „Dokonce mi den předem přišli ukázat, jaké tělové prádlo budu mít, abych nebyla úplně nahá. U nás na Slovensku nebo v Česku to tak není, ale tady ve Vdovách to bylo všechno velmi slušné a korektní.“

„Bylo pro mě třeba daleko důležitější, aby všechno fungovalo, abychom si s Jitkou (40) a Janou sedly a dobře jsme to všechno zahrály. Než abych hlídala, kde co bude nebo nebude vidět.“ Prý to ale neznamená, že na to není zvědavá. Co nakonec bláznivý Alex Veronice poradí a zařídí se podle něj? To se diváci dozvědí už v dalším díle seriálu Černé vdovy, který televize Prima vysílá každou neděli od 20.15.

Související články

Další články