Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Šinkorová je brutálně naštvaná na Zounara! Víme proč a líbit se vám to nebude!

Co se stalo?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Daniela Šinkorová je hodně naštvaná na Martina Zounara! A důvod je prostý! Zítřejší premiéra divadelní komedie Dva nahatý chlapi je zrušena! Zounar nechal své kolegy ve štychu...

Půvabná herečka neudržela emoce na uzdě a svůj vztek ventilovala na svém profilu na sociální síti. „Naše úžasná komedie Dva nahatý chlapi, kterou jsme poctivě zkoušeli a těšili se na zítřejší premiéru… bohužel zítra světlo světa neuvidí. Zhruba dva týdny před premiérou totiž svou roli z časových důvodů a kvůli pracovní vytíženosti náš kolega Martin Zounar položil. Nechal nás tak trochu… dost… na holičkách,“ uvedla herečka a pokračovala: „Dost mě to mrzí, strávili jsme spolu s naším režisérem Tondou Procházkou a kolegy Luckou Benešovou, Romanem Vojtkem a Martinem Krausem hodně veselých a plodných hodin u zkoušení… Vy mi píšete, že jste měli koupené lístky na premiéru. Takový je divadelní život – nevyzpytatelný zkrátka,“ postěžovala si Šinkorová (44).

Dobrou zprávou je, že v brzké době producent ohlásí nový termín premiéry a diváci by se mohli dočkat hry, na kterou usilovně herci zkoušeli.

Související články

Další články