Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Single Agáta Hanychová prohnula tělo a vystavila se nahoře bez: Bývalému klidně napište, vzkazuje

Zdroj: se svolením Agáty Hanychové
+ Dalších 7 fotografií
SHOWBYZNYS

Čerstvě nezadaná Agáta Hanychová (36) si dokáže užívat života i bez muže po boku. Nedávno oznámila po pár měsících rozchod s podnikatelem Honzou a nyní své štíhlé tělo, na kterém pravidelně pracuje cvičením, prohnula na paddleboardu a vystavila se rovnou nahoře bez. 

"Krásný den a další vodní sport, za kterým nemusíte daleko, dá se vyzkoušet i na rybníku kdekoliv v ČR. Je to paddleboarding, já byla v Attersee a je to tam skvělé, nádherná voda, žádný lidi," uvedla Agáta Hanychová k provokativním snímkům nejen v plavkách, ale také nahoře bez.

Její fanoušci si pravděpodně nevšimli ani popisku a čerstvě nezadanou Agátu zahrnuli zejména chválou. "Uuu, je mi z tebe vedro," píší.

Agáta na svém těle již delší dobu pravidelně zejména pohybem pracuje. Není se tedy čemu divit, že si udržuje i po dvou dětech skvostné křivky, které však v dnešních dnech nikdo nezahřívá. Zatímco se její bývalý manžel Jakub Prachař zamiloval do herečky Sary Sandevy, Agáta oznámila po pár měsících rozchod s podnikatelem Honzou Loskotem. "Holky, je volnej, je váš. Klidně mu napište. Snad mě nezabije, že jsem mu takhle udělala reklamu, ale je volnej," oznámila na sociálních sítích.Související články

Další články