Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sinéad O’Connor už zas NENÍ MUSLIMKA: Nedokázala NEPÍT! A teď jí hrozí smrt…

Zdroj: twitter
+ Dalších 7 fotografií
hrabe jí?
Slavná irská zpěvačka Sinéad O'Connor (51) na svém Twitteru hrdě oznámila, že konvertovala k islámu. Žena, která se nejvíce proslavila písní Nothing Compares 2 U, si ale neuvědomila zásadní pravidlo, a proto se krátce na to rozhodla přejít k hinduismu!

Populární irská zpěvačka Sinéad O'Connor si už loni změnila jméno na Magda Davitt. Jen před pár dny oznámila, že se rozhodla přijmout islám a konvertovala. Dokonce si změnila jméno na Šuhadá.

Po pár dnech je vše jinak a Sinéad O'Connor se rozhodla opět konvertovat, tentokrát k hinduismu. Udělala to poté, co si uvědomila, že muslimům jejich náboženství zakazuje pít alkohol.

„Věděli jste, že muslimové nepijí alkohol? Proč mi to nikdo neřekl? Myslím to vážně, já vím, že jsem měla psychické problémy, ale proboha, nezbláznila jsem se úplně,“ řekla zpěvačka.

Odejít od islámu a konvertovat k jinému náboženství není tak snadné, jako když se rozhodnete opustit jinou náboženskou víru. Podle práva šaría je za konverzi z islámské na jinou víru ukládán trest smrti! Rozmyslí si to zpěvačka? Nebo bude i nadále trvat na konvertování k hinduismu?

Související články

Další články