Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Sinead O´Connor spáchala sebevraždu? Na Facebooku nechala tento dopis na rozloučenou!

Když se v roce 1990 objevila Sinéad O'Connor objevila s písní Nothing Compares 2 U, kterou pro ni napsal Prince, spousta holek našla odvahu a šly "na šinedku".
Zdroj: Profimedia.cz
Světoznámá zpěvačka Sinead O´Connor se úmyslně předávkovala léky. Těsně předtím, než se pokusila o sebevraždu, napsala na Facebook mrazivý vzkaz.

"Žádná žena nemůže snést všechno. To, co mi provedli tenhle týden, bylo odporně kruté," začala svůj status irská hvězda a fanouškům prozradila, jak moc ji trápí, že nemůže vídat své děti.

"Předávkovala jsem se. Neexistuje žádná jiná cesta k získání respektu. Nejsem doma, jsem v hotelu někde v Irsku pod falešným jménem. Kdybych tohle nepsala, tak se o tom má rodina ani nedozví."

O Sinéad O'Connor (48) bylo všeobecně známo, že měla psychické problémy. Trpěla bipolárně afektivní poruchou i depresemi.

"Mé děti stejně nezajímá, jestli budu žít nebo ne. Jejich otce také ne. Všem tak bude líp. Nikdy už tohle žádné ženě nedělejte. Ať je tohle vaše lekce," rozloučila se se ve vzkazu se světem.

Statusu na Facebooku si ihned všimly tisíce lidí a zalarmovali policii. Strážníci Sinéad nakonec našli a předali do péče lékařů. Dle informací serveru Billboard by měla být v pořádku.

Související články

Další články