„Mám hodně pracovních povinností, které teď jdou stranou. Naštěstí se v muzikálu Mýdlový princ alternuju se svým dlouholetým kamarádem Sagvanem Tofim, který za mě teď bude muset nějakou dobu zaskakovat. A začnu zkoušet i trošku později Děti ráje. Jeho vstřícnosti si vážím, takže až v příští sezoně zase začnu hrát se Sagim v HC Olympu hokej, budu na něj hodnej,“ vyprávěl na Super.cz Dejdar jenom proto, aby udělal píárko na Děti ráje, které ho teď budou chvíli živit.

Jinak by článek nebyl zajímavý, a tak Dejdar zřejmě neváhal kvůli reklamě trochu dramatizovat svůj pooperační stav, ostatně o ničem jiném než o operaci a Dětech ráje nemluvil text ani dál:

„Operaci absolvoval jen pár dní po svém návratu z Ameriky, kde byl navštívit rodinu. Zanedlouho ho už čeká začátek zkoušení muzikálu Děti ráje, který bude mít premiéru v září v brněnském Bobycentru. I kvůli zkoušení byl objednán na operaci ihned po návratu z Miami.“

A aby tomu neštěstí dodal, ještě zdůraznil: „Měl jsem sice už představení, ale ve hře Pánská šatna aneb Improvizace, kde pouze sedím u stolu a ani se nehnu, takže to je v pohodě. To ještě dám,“ vysvětloval Dejdar, aby necelé dva dny nato v brněnské Olympii předváděl Babu Jagu z Mrazíka a vyprávěl o tom, jak daboval Barta Simpsona a dělal legraci. Buďto vystoupení protrpěl, ale už byl holt plakátovaný, navíc v Brně nevidí pražskou hvězdu víc než jednou do roka, anebo mu zase tak moc nebylo a jen kalil vodu.

Legrační je, že z Prahy musel cestovat s proletariátem nemocný vlakem, zatímco zdravý Karel Gott (nepočítáme popelavou tvář a ztrhané rysy z Ivany) přijel luxusním vozem, ale chlupatému Dejdarovi místo nenabídl.

Mimochodem, nevíte někdo, co dělal v chudém Brně Karel Gott (75), když nešlo o charitu?