Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Simpsonovi se dočkají dalšího filmu, novinku oznámil sám tvůrce Matt Groening

+ Další 2 fotografie
pokračování
Na události Comic-Con v San Diegu se fanoušci oblíbené žluté rodinky Simpsonů dozvěděli radostnou zprávu. Sám tvůrce seriálu Matt Groening potvrdil, že Homer, Marge, Bart, Lisa a Maggie se společně objeví v dalším celovečerním filmu. A to i přesto, že dle jeho slov byl první snímek pro tým filmařů téměř likvidační.

Simpsonovi se dočkávají druhého filmu. První snímek o žluté rodince z roku 2007 měl nevídaný úspěch a stal se tehdy jedním z nejvýdělečnějších filmů vůbec. Ačkoliv málem zlikvidoval tým, který na seriálu pracuje, dvojka už je za dveřmi.

O pokračování promluvil sám Matt Groening. „Ano, druhý film nepochybně bude. První snímek nás málem zlikvidoval, neměli jsme totiž druhý tým, který by pracoval jen na filmu. Všichni tak pracovali nejen na celovečeráku, ale i na seriálu. To bylo před dvanácti lety a už jsme se z toho téměř vzpamatovali,“ uvedl autor žluté rodinky.

Simpsonovi ve filmu pojednávali o tom, kterak si Homer pořídil prase, pomocí jehož výkalů zapříčinil uzavření Springfieldu do skleněné báně. Jako hosté se ve snímku objevili členové skupiny Green Day a dokonce i slavný herec Tom Hanks.

Studia prosila tvůrce o pokračování už od roku 2014, zařizování všeho potřebného ovšem začalo až v roce 2017. Ačkoliv zatím není přesně dané, kdy se fanoušci Simpsonových pokračování dočkají, dle slov Groeninga a všech okolností to bude již brzy.

Mohlo by vás zajímat

Další články