Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Simpsonovi předpověděli ebolu i lockdown: Konec světa žlutá rodinka určila na rok 2021

Konec světa v roce 2021 předpověděli Simpsonovi: Nevyšlo to
Zdroj: 20th Century Fox Television / Matt Groening
+ Další 2 fotografie
budoucnost
Seriál Simpsonovi, který si drží diváckou oblibu už od roku 1989, je známý tím, že už několikrát předpověděl budoucnost. Na leden 2021 vychází podle Simpsonových konec světa. Předpovědi často sedí. Například roku 1995 se v něm objevily chytré hodinky, které přišly na trh až o 20 let později. Ve filmu pak byl skleněnou bání předpovězen lockdown.

Simpsonovi jsou jedním z nejpopulárnějších seriálů. Ani po letech jeho obliba neklesá a fanoušci si nejednou všimli, že tvůrci v něm, doufejme, že nechtěně, už mnohokrát předpověděli budoucnost. Šlo například o nález tříoké ryby, kterou Bart nalezl ve springfieldském jezeře a která byla později skutečně nalezena v Argentině, paradoxně ve vodách, do kterých odtékal odpad z jaderné elektrárny.

Předpovězených situací bylo víc. V Simpsonových se léta před skutečným vynálezem objevila autokorekce v telefonu či chytré hodinky. Seriál předpověděl i epidemii eboly, konec seriálu Hra o trůny a také to, že Donald Trump bude jednoho dne prezidentem USA. Nyní si fanoušci všimli v jednom z dílů něčeho, co je poněkud rozrušilo. Pokud se žlutá rodinka neplete, blíží se konec světa

Jeden z uživatelů TikToku nahrál na platformu sestřih dílu Simpsonových, v němž si Američané volí nového prezidenta. Nechybí dokonce ani plakát podporující Donalda Trumpa. Později se ukáže, že neklid a mnoho dalších událostí vedlo ke konci světa, jenž dle seriálu měl přijít 20. ledna 2021. Pokud se Matt Groening nemýlí, zřejmě lidstvu moc času už nezbývá.

Prokletý rok 2020 a konec světa v roce 2021

Lidé video ve velkém komentují a shodují se na tom, že po roce 2020, který přinesl rozsáhlé požáry, invazi kobylek a pandemii, by se konci světa v roce 2021 už ani nedivili. Tvůrci ho ale vykreslili velmi dramaticky, s lávou, zbraněmi i apokalyptickými jezdci.

Související články

Další články