Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Simpsonovi předpověděli celou řadu událostí: Tyto predikce žluté rodinky se ještě mohou vyplnit

Zdroj: 20th Century Fox Television / Matt Groening
+ Dalších 5 fotografií
budoucnost
Seriál Simpsonovi, který si drží diváckou oblibu už od roku 1989, je známý tím, že už několikrát předpověděl budoucnost. Například roku 1995 se v něm objevily chytré hodinky, které přišly na trh až o 20 let později. Při sledování jednotlivých dílů si lze všimnout, že několik zdánlivých predikcí se stále ještě nevyplnilo. To ale neznamená, že se tak ještě nemůže stát, některé z nich se totiž zdají být pravděpodobné.

Simpsonovi jsou jedním z nejpopulárnějších seriálů. Ani po letech jejich obliba neklesá a fanoušci si nejednou všimli, že tu tvůrci, doufejme, že nechtěně, už mnohokrát předpověděli budoucnost. Kromě již zmiňovaných chytrých hodinek se v nich například objevila i autokorekce, řeč byla o epidemii eboly a k překvapení mnohých byl dobře odhadnut i konec seriálu Hra o trůny.

Už je jasné, co tvůrci předpověděli a už se to stalo, otázkou ale je, co všechno z toho, co diváci v seriálu viděli, se ještě skutečně stát může. V Simpsonových byl například Donald Trump prezidentem o mnoho let dřív, než se jím stal. V seriálu ale padla zmínka i o kandidatuře jeho dcery Ivanky v roce 2028.

Žlutá rodinka také předpověděla, že v lednu roku 2021 přijde konec světa, nicméně zrovna u této predikce diváci doufají, že jde jen o omyl. Shodli se ale, že po krušném letošku by se už konci světa zřejmě ani nedivili.

Co se může stát

Na to, co se podle tvůrců seriálu Simpsonovi může v budoucnosti ještě stát, se podívejte v galerii. Většina predikcí není úplně optimistická, ale například zařízení, díky kterému by rodiče rozuměli žvatlajícím dětem, by se určitě hodilo.

Související články

Další články