Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Simonu utrpení kámošky nezajímá: Září v Playboyi, Terezu čekají nejhorší narozeniny

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 128 fotografií
prostitutka na titulce
Byly to kamarádky a jedna bez druhé nechtěla dát ani ránu. Jejich cesty se ale rozešly a zatímco Tereza Hlůšková (22) v Pákistánu čeká na už druhé nejhorší narozeniny v životě, Simona Hučíková (24), která se živila jako prostitutka, se vystavuje v prestižním pánském časopisu Playboy.

Dřívější přítelkyně Tereza Hlůšková a Simona Hučíková se spolu zřejmě už nikdy bavit nebudou. Zatímco Simona si užívá a ukazuje své obnažené tělo v časopisu Playboy, Tereza trpí v pákistánském vězení. Tam v květnu oslaví již druhé narozeniny strávené v base a její někdejší kamarádka o ni neprojevuje sebemenší zájem.

Simonina popularita evidentně stoupá, vystupuje totiž dokonce i pod pseudonymem Simonne Cielo, který má napsaný i v Playboyi. Zatímco Simona se proslavila svlékáním, Terezu zná téměř celý svět jako Češku, která se snažila z Pákistánu propašovat 9 kilo heroinu. Možná i proto se její bývalá kamarádka od společné minulosti distancuje.

K jejich bývalému přátelství dodává: "Každý v životě dělá chyby, a kdo tvrdí, že ne, udělal jich mnohem víc. Já se za své chyby nestydím, ale rozhodně nemám potřebu je jakkoli ventilovat. Je to můj život a moje chyby mají jediný úkol. Poučit mě. Zkušenost z nich je totiž nepřenositelná. A i kdybych stokrát říkala, co se dělat má, a co nikoli, každý si svou cestou omylů musí projít sám."

O blond modelce je známo, že nechce být spojována se svou minulostí, která je skutečně barvitá. Snaží se zapomenout také na pobyt ve Švýcarsku, kde pracovala jako erotická společnice a prodávala se starším pánům, ale i na to, že byla v Pákistánu. Zemi dle svých slov navštívila jen jednou a nic odtamtud nepašovala.

Ačkoliv na snímcích pro Playboy ukázala Simona vše, zaplaceno nedostala. „Mohu potvrdit, že Simona v magazínu opravdu bude. Playboy se objeví na pultech 25. dubna. Za focení ale honorář nedostala,“ uvedla v minulosti mluvčí Zuzana Brzáková.

Simona jako by se tak vysmívala uvězněné Tereze do očí. Za celý život toho spolu hodně prožily a kdyby Tereza nepašovala heroin, mohla se teď mít stejně jako Simona, jejíž popularita každým dnem stoupá. Žhavé snímky najdete v galerii.

Související články

Další články