Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Simono, vkus si za peníze nekoupíš: Kamarádka heroinové Terezy ztratila soudnost

Simono, vkus si za peníze nekoupíš: Kamarádka heroinové Terezy ztratila soudnost
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
nevkus
Zatímco Tereza H. (24) sedí v pákistánském vězení a doufá, že jí bude zmírněn téměř devítiletý trest za pašování heroinu, její bývala kamarádka Simona H. si užívá, jak jen může. V poslední době to vypadá, že se Simona pomalu stylizuje do role celebrity. Vkus si ovšem Simona nekoupí ani za všechny peníze světa.

Ještě před pár lety to vypadalo, že Simona H. a Tereza H. jsou nerozlučné kamarádky, které se rozhodly, že opustí své rodné město Uherské Hradiště a vydají se do světa vydělávat těžké peníze a žít si na vysoké noze.

Zatímco Simona se na sociálních sítích snaží všechny lidi přesvědčit o tom, že si jí to zdárně daří, Tereza hnije v pákistánském vězení. Tereza H. byla před rokem a půl zadržena na pákistánském letišti s devíti kily heroinu, za které u soudu vyfasovala osm let a osm měsíců.

Simona na svoji kamarádku už dávno zapomněla a za mořem si užívá život plný večírků, mužů a alkoholu. Nedávno se objevila informace, že se Simona na jistých stránkách nabízí coby luxusní společnice.

„Stala jsem se obětí, zneužili mé jméno i fotografie. Celé léto jsem s kamarádkou na Ibize, v Karibiku nepracuji,“ tvrdila od začátku Simona, která nedávno nafotila titulku v časopise Playboy. Jenomže člověk přímo z eskortní agentury potvrdil, že Simona u nich sháněla práci.

„Můžeme potvrdit, že slečna Simona nás kontaktovala za účelem práce pro naši agenturu. Veškerá komunikace se odehrávala přes aplikaci WhatsApp a proběhlo i přímé jednání s naším manažerem,“ řekl eXtra.cz

Simona si možná žije lépe, než kdyby zůstala v Uherském Hradišti a tam pracovala někde u pásu, ale jsou věci, které si zkrátka nekoupíte ani za všechny peníze světa. Simona může být v obložení desítek krásných chlapů, ale vkus laciné holky z malého města prostě nezakryje. Na její šílené módní kreace, které postrádají soudnost a vkus, se můžete podívat v galerii.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy