Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Simona ze Svateb hubne před očima: 6 kilo už je dole a ukázala vypracované bříško

Simona Míková hubne před očima.
Zdroj: Archiv Simona Míková
+ Dalších 8 fotografií
hubnutí
Divácky nejoblíbenější nevěsta z reality show Svatba na první pohled Simona Míková (29) se dala na hubnutí, a že se jí daří. Už zhubla 5 kilogramů, ukázala vyrýsované bříško a od vysněné váhy, které chce dosáhnout do svých třicátých narozenin, jí zbývá zhubnout 6 kilogramů. Simona se o své cestě svěřila na sociálních sítích, kde promluvila o motivaci i o náročném období, které zavánělo poruchou příjmu potravy.

Hvězda reality show Svatba na první pohled Simona Míková byla divácky vyhodnocená jako nejoblíbenější nevěsta. Ač jí vztah s citlivým Radkem Stöberem, kterého jí vybrala do svazku manželského porota, nevyšel a od té doby se neukázala po boku jiného partnera, i tak ale půvabná Simona září jako sluníčko, což bude i následek její hubnoucí proměny, která se jí daří.

Nedávno posílala slunné pozdravy z dovolené v Dubaji, dokonce i plavkách, kde vynikly její smyslné křivky. Ač by za její postavu mnoho žen dalo vše, Simona se sebou nebyla úplně spokojená a na své postavě se rozhodla zapracovat. "Asi jako každá druhá žena jsem se cítila, že mám pár kilo navíc. Ale musím se přiznat, že se mi od Nového roku podařilo shodit 5 kg a rozhodně nekončím. Mám v plánu do své třicítky (což je za dva měsíce) dát dolů ještě dalších 5. Tak snad se mi to podaří," svěřila se, a tak se teď velmi věnuje zdravému životnímu stylu, včetně sportu, který ji provázel celý život, konkrétně cheerleading, se kterým musela kvůli studiu seknout a na její postavě se to projevilo.

"Nemám od přírody dáno, že jsem hubená. Nejtlustší jsem byla v období, kdy kdy přišel rozchod, státnice a spousta stresu. Po úspěšném ukončení školy jsem začala opět hodně cvičit a tělo se mi začalo formovat do normálních tvarů."

Cesta za vysněnou postavou

Simona se na svých sociálních svěřila s informací, jak se jí podařilo zhubnout. "Přestala jsem jíst pečivo a sladké, řekla jsem si, že už toho bylo dost a během prvních třech týdnů jsem měla 5 kg dole, tak jsem si řekla, že to chci držet ještě ty dva měsíce, než mi bude 30. Chtěla bych se dostat na váhu 60 kg, se kterou jsem byla v minulosti opravdu spokojená. Teď mám 65,9 kg, takže žádný sladký, žádný pečivo a budu pěkně posilovat," prozradila, a dokonce sdílela snímek svého bříška, kde už se pomalu ale jistě rýsuje. Svou cestu za vysněnou postavou bude zaznamenávat na sociálních sítích, včetně jídelníčku, kterého se již drží.

Nezdravé hubnutí v minulosti

Simona se svým fanouškům také svěřila s informací, že si prošla náročným obdobím, které nemělo od poruchy příjmu potravy daleko. "Měla jsem na vysoké škole období, kdy jsem v prváku hodně nezdravě zhubla víc než 10 kg a to je tím, že jsem nemohla jíst z nervů. Strašně jsem se bála, že neudělám ekonomii, že jsem nebyla schopná jíst a částečně to zavánělo poruchou příjmu potravy, bylo to ale pouze z nervů, ne proto, že bych se rozhodla hubnout."

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy