Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Simona ze Svatby pěkně zhubla: Mám hezky kulatý zadek, pochvaluje si

Simona Míková ze Svatby na první pohled ukázala zadeček v plavkách
Zdroj: Se souhlasem Simony Míkové
+ Další 2 fotografie
Žhavá

Simona Míková (30), známá ze show Svatba na první pohled, se předvedla v plavkách i nahoře bez! Simona pěkně zhubla a své nové tělo si nemůže vynachválit!

Mám kulatej zadek, chlubí se Simona ze Svatby

"Včera bylo krásně teplo, a tak jsem se po celém dnu u počítače vyrazila zchladit do bazénu. Zjistila jsem, že ještě pořád umím šipku a že při odrazu mám fakt pěkně kulatej zadek. Posuďte sami," napsala pod provokativní fotky v plavkách Simona Míková (30), známá z reality show Svatba na první pohled.Závistivce hravě odpálkuje

Simona nedávno oslavila třicátiny a razantně zatočila i se svými kily navíc. Kráska zhubla a vymakala si pořádné svaly. Svou lásku z obrazovky Radka Stöbera, kterého jí našli odborníci za pomoci vědy, sice pustila k vodě, ale září víc než kdy jindy. Simona se také nedávno vystavila ve vířivce nahoře kompletně bez!

Co se ale líbí jednomu, nemusí se nutně líbit druhému. Simoně někteří z fanoušků už psali, že na jejich vkus zhubla až příliš. Jak je ale vidět, blondýnka je se svou postavou spokojená a nemůže si ji vynachválit. "Nezhubla jsem kvůli nikomu jinému, ale jen kvůli sobě. Ne kvůli nějakým očekáváním," vzkázala všem závistivcům nakonec.

Podívejte se do plavkové galerie se Simonou Míkovou.

Související články

Další články