Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Simona z Comebacku slaví padesát: Nestárnoucí herečka vypadá pořád stejně

Simona Babčáková slaví padesátku: Herečka se vůbec nemění
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Narozeniny

Oblíbená herečka Simona Babčáková slaví kulaté 50. narozeniny. Znát ji můžete například ze sitcomu Comeback nebo z filmů U mě dobrý či Díra u Hanušovic. Už je také dvojnásobnou maminkou. Teď ji čeká další životní milník a uvidíme, jak ho úspěšná herečka oslaví. 

Padesátku by Simoně Babčákové těžko někdo hádal, přesto je to pravda. Rodačka ze Šumperka slaví půlstoletí. Diváci si ji pamatují zejména jako Simonu Bůčkovou ze sitcomu Comeback, herečka se ale úspěšně věnuje i divadlu.

Simona Babčáková se nemá za co stydět

Simona vystudovala soukromou Zlínskou školu umění, a dokonce se učila u Jaroslava Duška improvizaci. Jako herečka prošla scénami Městského divadla Zlín a pražského Divadla v Dlouhé, řadu rolí ztvárnila v královéhradeckém Klicperově divadle. Nyní vystupuje v Dejvickém divadle. Dvakrát byla nominována na Cenu Alfréda Radoka.

Simona se zabývá i komunikací a na toto téma pořádá všemožné přednášky a workshopy, jak stojí na jejích webových stránkách.

Babčáková je už dvojnásobnou maminkou. Má syna Alberta Olivera Tošnera a dceru Josefínu Babčákovou. Se svým synem Albertem dokonce vystupovala v reklamě na obchodní řetězec Albert. V roce 2021 se zúčastnila taneční soutěže StarDance. Tam jí ale štěstí moc nepřálo. Třetí kolo musela herečka vynechat, protože chytla covid. Ve čtvrtém kole se poté následně oznámilo, že pár ze zdravotních důvodů odstupuje.

Se zdravím už snad problémy ale Simona nemá a svou padesátku oslaví v plné síle. Přejeme všechno nejlepší.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy