Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Simona, která zradila pašeračku Terezu: Na drogách prý vyvařila čtvrt milionu, co dělá dnes

Simona H. zradila pašeračku Terezu H. vyvařila na drogách čtvrt milionu, co dělá dnes
Zdroj: profimedia / Se souhlasem Simona H.
+ Dalších 11 fotografií
Tereza H.

Tereza H. (25) v současné době sedí v pákistánské věznici a odpykává si trest 8 let a 8 měsíců za pašování téměř devíti kilogramů heroinu. Po téměř třech letech na sociálních sítích promluvila další Tereza, která se po zatčení Terezy H. často pohybovala v přítomnosti Simony H. Tereza si pustila pusu na špacír a rozpovídala se o tom, jak to tehdy podle jejích slov doopravdy bylo.

Pašeračka Tereza H. dávno předtím, než ji chytili na pákistánském letišti při pašování téměř devíti kil heroinu, udržovala velmi vřelé vztahy se svou kamarádkou Simonou H.

Obě se naoko tvářily, že jsou fotomodelky, ovšem skutečnost byla taková, že dělaly luxusní společnice.

Jakmile byla Tereza H. ze hry, Simona za ní spálila mosty a našla si další kamarádku Terezu. Ta se téměř po třech letech rozhodla, že promluví na sociálních sítích o tom, jak to skutečně bylo.

"Všichni se mě ptáte na Simonu, ublížila mi hrozně moc, stejně jako Tereze a všem svým kamarádkám. Kvůli Simoně sedí Tereza v Pákistánu. Simona je obyčejná prostitutka, která nafotila snímky pro Playboy jen proto, aby zakryla svou skutečnou profesi," rozpovídala se Tereza.

"Tereza H. samozřejmě drogy pašovala, to víme všichni. Bohužel někdy během Vánoc se stala osudová chyba, kdy Tereza H. s sebou vzala i Simonu," naznačuje, kdy začaly problémy.

Simona H. na pašování vydělala čtvrt milionu, teď je z ní mamina

Zatímco Simona H. si užívala luxusního života a cestovala po celém světě, Tereza H. teď hnije v pákistánské věznici Kot Lakhpat.

"Tereza H. pašovala drogy dlouhé dva roky a nikdy ji nechytili. Týden předtím, než byla zatčena na letišti v Pákistánu, ztropila Simona scénu, odjela, drogy převezla a vyzvedla si odměnu 300 tisíc korun," uvedla Tereza na Instagramu.

Bohužel podle Terezy se pohádkový život Simony H. změnil v nudnou rutinu a péči o dítě. "Simona si udělala dítě s takovým jedním, ani to nebudu komentovat. Žije v Česku, je z ní mamina a nemá ani na kadeřníka," dodala.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy