Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Simona, která utýrala Marečka (†3), podruhé těhotná: Dítěti hrozí SMRT, říká babička!

+ Dalších 22 fotografií
Další tragédie?
Českem otřásla zpráva o těhotenství Simony T., která nechala svým přítelem Josefem K. utýrat syna Marečka (†3). Ten podle svědků, kteří ho 14. února viděli v zuboženém stavu na hřišti, umíral v bolestech dva dny. Teď promluvila babička zesnulého chlapečka, která je matkou jeho biologického otce. Ta se obává nejhoršího, že na dítě, které Simona nosí v břiše, čeká smrt...

Paní L. poznamenala smrt Marečka stejně jako jejího syna, který byl biologickým otcem Marečka (†3). Teď promluvila pro Blesk. „Jestli je znova těhotná, tak bych byla jedině pro to, aby jí to dítě z fleku sebrali, až ho porodí. Protože to miminko dopadne stejně jako Mareček,“ řekla s tím, že se Simonou prý v kontaktu není.

„No, ona může být jedině ráda, že s ní v kontaktu nejsem, protože já kdybych měla sebemenší tušení, kde se ona nachází, tak vám říkám, že do toho kriminálu by nešla ona, ale šla bych já. Protože já bych ji zašlapala do betonu za to, co udělala mému vnukovi,“ netajila své emoce paní L. s tím, že biologický otec žije s ní ve společné domácnosti od doby, co se tragédie stala, protože se psychicky zhroutil.

Podle babičky Marečka vše mohlo být jinak. Viní sociálku, že se na případ vykašlala a prý si na úřednice došlápne. Až bude teď probíhat soud, co se týče úmrtí malého Marečka, tak jsem prostě přísahala na památku malého, že na sociálce v Lounech budou padat hlavy,“ je přesvědčená věc jen tak nenechal paní L.

Po smrti malého Marečka internetem kolovaly zvěsti, že Simona T. a její přítel Josef K. se chlapečka chtěli zbavit, aby si mohli pořídit společné dítě. Josef prý Marečka dokonce nesnášel.

Mohlo by vás zajímat

Další články