Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Simona Krainová zuří: Celá třída po sté v karanténě, Česko je dementní Kocourkov

Simoně detoxikační výlet na Srí Lance prospívá.
Zdroj: se souhlasem Simona Krainová
+ Další 3 fotografie
názor

Modelka a podnikatelka Simona Krainová (48) frnkla se svým manželem Karlem Vágnerem na Srí Lanku, kde si dopřávali detox těla i mysli. Krásné chvíle jim ale narušil koronavirus, který se objevil ve třídě jejich dětí, jež musí být kvůli nařízení vlády opět v karanténě, kde se jim kvalitního vzdělání zkrátka nedostane. "To, že naše děti už teď nemají šanci na kvalitní vzdělání, je jasnější než nebe tady," rozčílila se Simona na svém Instagramu.

Simona Krainová si s manželem Karlem Vágnerem dopřává nezvyklou dovolenou na Srí Lance. Nezvyklou tím, že na ní svá těla podrobují intenzivnímu ayurvédskému detoxu těla i mysli, během kterého si Simona dopřává pouze zdravé, velmi odlehčené jídlo, ale také se oddává pravidelnému pohybu, jako je běh nebo jóga.

"Ne že bych si nedala smažený řízek s bramborovým salátem. Kája už místo nahých holek na webu prohlíží fotky jídel, ale jinak jsem celkem v cajku," informovala vtipně Simona svůj nevšední zážitek, který není jednoduché absolvovat, avšak na konci cesty stojí za všechno odříkání.

Povinná koronavirová karanténa

Po pár dnech detoxu ale Simony čistou mysl rozrušila nemilá zpráva z České republiky, kterou se rozhodla sdílet na svých sítích s jasným vzkazem. "Tak ani ajurvéda mě nezachránila před novými, zcela dementními nařízeními naši vlády. To, že už teď naše děti nemají šanci na kvalitní vzdělání, je jasnější než nebe tady! Svět se v prdel obrací," napsala k příspěvku.

Simona se také svěřila, že to není poprvé, kdy jsou její děti kvůli koronaviru v karanténě, ač jsou samy negativní. "Už po stopadesáté. Opět celá třída v karanténě. Tohle už je fakt zoufalé, že se mi do toho Kocourkova vůbec nechce," komentovala modelka, která už má dost nařízení, jež velmi komplikují vývoj jejich dětí, které poslední měsíce neabsolvovaly řádnou školní docházku s kvalitní výukou. "Včetně žáků očkovaných, či po prodělaném xx," sdílel dodatek k celé situaci i podnikatel Karel Vágner.

V galerii se podívejte, jakému detoxu se Simona s Karlem podrobují.


Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy