Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Simona Krainová změnila účes: Vypadáte jako z Mrazíka, píší fanoušci

Simona Krainová změnila účes.
Zdroj: Se svolením Simony Krainové / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
změna

Modelka a podnikatelka Simona Krainová (48) překvapila své fanoušky novým účesem, kterým pár lidem připomíná postavu z Mrazíka nebo dokonce popovou královnu Madonnu. Na svých sociálních sítích Simona promluvila nejen o vlasech, ale také kráse, jež je jednou z tajných zbraní úspěchu. 

Simona Krainová se svou tváří a účesy příliš často neexperimentuje. Tentokrát se však rozhodla pro změnu a své dlouhé blonďaté vlasy nechala zaplést do několika copů, které se spojují do jednoho velkého. Na svých sociálních sítích také promluvila o jednom z tajů jejího úspěchu, za kterým kromě dřiny a odhodlání může stát i krása, které může jít člověk naproti.

Krása je tajnou zbraní úspěchu

"Naše tvář je místo, ve kterém lidé hledají informace. Skrze obličej se nám ostatní snaží porozumět, ať se nám to líbí nebo ne, krása je tajná zbraň úspěchu a zručná aplikace make-upu je tajnou zbraní krásy. Také je prokázáno, že když se muž dívá na ženu, největší pozornost věnuje její tváři. I když mu oči občas sjedou trochu níž, a mnohdy ještě trochu víc, že," uvádí Simona v rozsáhlejším příspěvku.

Fanoušci Simoně originální změnu chválí, avšak značná většina z nich se shoduje, že mají raděju tu přirozenou Simonu s rozpuštěnými vlasy a přirozeným make-upem. "Nejkrásnější jste přirozená, ale zábava s make-upem i vlasy občas musí být," napsala jedna z fanynek. "Jste krásná, Simono, vypadáte jako z Mrazíka," uvedla další.
Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy