Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Simona Krainová vysvětluje svůj kolaps: Svou roli v tom hrál i věk!

Na Simonu toho bylo poslední dobou dost.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
O víkendu Simona Krainová (44) všechny vyděsila svým náhlým kolapsem na brněnské akci. Musela být rychle převezena do nemocnice a navíc jí byla zakázána účast na přehlídce v Ostravě, kde měla být hlavní hvězdou. Za všechno mohl náročný životní styl modelky, která neumí odpočívat.

„Já prostě neumím říct ne, a tak se stane, že kolikrát padám na hubu. Pravdou je, že teď toho mám strašně moc a lítám z místa na místo. Jeden den v Bratislavě, druhý v Brně, pak Praha… Jsem sice zvyklá cestovat, ale už mi není dvacet,“ svěřila se serveru Blesk.cz Simona Krainová (44).

Nápor už tělo nevydrželo a ona musela přerušit své víkendové aktivity. Zůstala na lůžku, lékaři jí píchli kalcium a zakázali vystupování na další přehlídce.

Už měsíc předtím trápily modelku bolesti v oblasti krční páteře a navíc pořád střídala různé prášky. „Každou chvíli jsem brala antibiotika, protože mi nebylo dobře. Naštěstí doktoři zjistili, že mám oslabenou imunitu a doporučili mi, abych zvolnila to vražedné tempo,“ dodává. Jenomže ona ho nezvolnila, a tak jí tělo dalo jasně najevo, že takhle to do budoucna nepůjde.

Související články

Další články