Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Simona Krainová v Extra Focusu: Jako modelka skončím, až mi to zakážou!

+ Dalších 8 fotografií
Snahy o zaškatulkování do modelkovského důchodu odráží Simona Krainová (45) tvrdou prací. Stále má desítky nabídek, a přestože začínala už v 90. letech, v lecčems pořád dokáže trumfnout i daleko mladší dívky. Vysmátou modelku uvidíte v novém Extra Focusu!

Dvojnásobná maminka Simona Krainová (45) ještě neřekla poslední slovo! V modelingu je stále jako ryba ve vodě a zdaleka nehodlá odejít do důchodu. Co řekla v novém díle Extra Focusu moderátorky Kateřiny Kristelové (38)?

„Myslím si, že v nějakém věku už by to mělo být pro některé z nás trestné. Zakázat mi to je jediný způsob, jak z toho vybruslit. Protože jinak nevím, no,“ říká rázně Simona, které pracovní nabídky ze stolu snad nikdy nezmizí.

„Já si to určitě zakazovat nebudu. A když mi ti klienti dávají nabídky, tak je těžké říkat, že do toho nejdu. Hele nechte si to, nechte si tu nabídku, nechte si ty možnosti, protože já už jsem za zenit. To nejde,“ dodala přesvědčeně.

Jak Simona zvládá výchovu synů Bruna a Maxe? Má recept na dokonalé manželství? Tohle a mnohem víc se dozvíte v novém díle Extra Focusu. Sleduje ve čtvrtek odpoledne eXtra.cz!

Související články

Další články