Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Simona Krainová ukázala, jak slaví Vánoce v přepychu. A pochlubila se i nádherným stromečkem

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
KRÁSA
Někdejší hvězda přehlídkových mol Simona Krainová (46) si umí dopřát luxusu. Den před Štědrým dnem se pochlubila snímky, ze kterých je jasné, že život v přepychu ji baví, a to i pokud jde o vánoční veselí.

Od šestnácti let ji živí její krása, na kterou rozhodně může být pyšná. Život Simony Krainové (46) se zásadně změnil, když před deseti lety potkala podnikatele Karla Vágnera, za kterého se provdala. Dvojnásobnou matku můžeme nyní vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, ve kterém hraje advokátku.

Ale sama je aktuálně ráda, že během vánočních svátku si dopřeje chvíle volna se svými nejbližšími. Každému musí být jasné, že diář hvězdy, jakou Krainová je, je naplněn různými pracovními závazky. Kráska se aktuálně pochlubila, jak si Vánoc užívá. Andělíček, nádherně nastrojený stromeček, tatranský čaj a jídlo, tak si vychutnává vánoční atmosféru slavná modelka.

Simona přiznala, že Vánoce ji baví. Dárky pro své nejbližší už má nachystané a kde bude na Štědrý den? Podle všeho s rodinou na chalupě za Prahou. A v únoru o ní na zas nikdo neuslyší. Důvod? Simona s rodinou zamíří do oblíbeného resortu na Zanzibaru.

Související články

Další články